1000 TL kablosuz klavye önerisi

Ben de size katılıyorum. WiFi çok gelişti ve kablolu ile arasındaki fark önemsenmeyecek gibi gözükse de, kablolu da şarj derdi yok ve ister istemez bir tık daha iyidir kablosuz olanlardan. Şimdi bunu yazdıktan sonra en iyi kablosuz önerirken aynı zamanda orta segment bir kablolu ile karşılaştırmayın lütfen.
Şarj olayını çok fazla büyütülüyor. Ekipman zaten şarj bitimine (uygulamadan herkes değiştirebilir) %10, %20'ye geldiğinde uyarıyor. Bundan rahatsız olanda yoktur diye tahmin ediyorum. Hadi onu geçtim, telefon mantığı ile boşta kaldığı zamanlara bir zahmet takılsın o şarj.

@Xeonayp İndirim kodu biliyorsan yazabilir misin?
BGRATON vardı süresi bitmiş. Şuanda bir kod yok maalesef 😔.
Oyun ağırlıklı Red veya Blue Switch kablosuz oyuncu klavye önerebilecek var mı?
Kablolu olması sorun değilse:

MediaMarkt'ta da satılıyor ucuz fiyata.
Oyun için bakıyorsanız kablosuz tavsiye etmem. En mantıklısı kabloludur.
Bluetooth özelliğinde gecikme olur. Fakat Dongle ile bağlanan 2.4 Ghz özelliğine sahip cihazlarda gecikme olmaz.

Şarj olayını çok fazla büyütülüyor. Ekipman zaten şarj bitimine (uygulamadan herkes değiştirebilir) %10, %20'ye geldiğinde uyarıyor. Bundan rahatsız olanda yoktur diye tahmin ediyorum. Hadi onu geçtim, telefon mantığı ile boşta kaldığı zamanlara bir zahmet takılsın o şarj.
Kablosuz kullanışlı olduğu gibi oyun için kullanılıyorsa gecikme yaşanabilir. Ben logitech kablosuz ve kablolu modelini kullanıyorum. Wifi sinyali bile çakışma yapabiliyor. Kablosuz klawyeler ofis ve ev kullanıcı için ideal. Fakat işin içine oyun girerse malesef kabloluya oranla kullanışsız diyebilirim.

Kablosuz kullanışlı olduğu gibi oyun için kullanılıyorsa gecikme yaşanabilir. Ben Logitech kablosuz ve kablolu modelini kullanıyorum. Wi-Fi sinyali bile çakışma yapabiliyor. Kablosuz klawyeler ofis ve ev kullanıcı için ideal. Fakat işin içine oyun girerse maalesef kabloluya oranla kullanışsız diyebilirim.

Sen bayağı geride kalmışsın slipstream donglelarda dediğin şeyler olmuyor hatta bazen kablolu olanlardan bile daha iyi gecikmeye sahip olabiliyorlar.

Kablosuz kullanışlı olduğu gibi oyun için kullanılıyorsa gecikme yaşanabilir. Ben logitech kablosuz ve kablolu modelini kullanıyorum. Wifi sinyali bile çakışma yapabiliyor. Kablosuz klawyeler ofis ve ev kullanıcı için ideal. Fakat işin içine oyun girerse malesef kabloluya oranla kullanışsız diyebilirim.
Sizin bu şekilde kötü bir tecrübeniz olmuş olabilir. Kasada 4 farklı markanın alıcısı takılı. Çakışma sorunu olsa sanırım yaşayacak kişilerden biriside ben olurdum. 😁 Demek istediğim yaşadığınız sorun genel değil.

Adsız.png

Yeni konular

Geri
Yukarı