1000 TL kablosuz kulaklık önerisi

Bütçe
1000 TL

alperennn1

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba.
Kablosuz, rahat, mikrofonu canimi sikmayacak, oyunlardaki performansi yeterli ve uzun yillar kullanabilecegim kulaklık arıyorum. Günümüz sartlarinda bütçem yeterli mi emin degilim fakat 1000TL'ye kadar olan urunleri degerlendirebilirim. Onerileriniz için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba.
Kablosuz, rahat, mikrofonu canimi sikmayacak, oyunlardaki performansi yeterli ve uzun yillar kullanabilecegim kulaklık arıyorum. Günümüz sartlarinda bütçem yeterli mi emin degilim fakat 1000TL'ye kadar olan urunleri degerlendirebilirim. Onerileriniz için teşekkürler.

1000 TL'ye kulaklık mı var Türkiye'de.

Bu ürünü deneyen var mı, tasarımı hoşuma gitti, fiyatı da diğer kablosuzlara göre uygun görünüyor? Yorumlarınızı bekliyorum.
@Shuichi Tatsuo selam, bu konuda bilgilisin anladığım kadariyla, oneride de bulundun fakat, corsairi elememin sebebi kulak kismi donmuyor ve deri padler degistirilemiyor, SS biraz erken salıyor kendini gibime geldi. Mouse'u da cok dayanıklı degildi. Yukarida belirttiğim asus icin ne dersin? Buna ek onerilerin olur mu? Cok profesyonel olmasina gerek yok. Konfor ön planda. Simdiden tesekkurler.

Son düzenleme:

Normalde Rampage Gamepower James Donkey Game Booster önermeyiz ama bu model cidden iyi bir model ve Cloud 2 rakibi kablosuz kulaklık
Not: Neden Cloud 2 rakibi nereden doğruladın dersen eski forum üyelerinden samotne ciasteczka
Dediği için.

Normalde Rampage Gamepower James Donkey Game Booster önermeyiz ama bu model cidden iyi bir model ve Cloud 2 rakibi kablosuz kulaklık
Not: Neden Cloud 2 rakibi nereden doğruladın dersen eski forum üyelerinden samotne ciasteczka
Dediği için.

Aslında marka takıntım yok ama yine de biraz uzak durmak istiyorum, biraz daha pahalı olsun sağlam bir şey olsun diye düşünüyorum. Teşekkürler öneri için.

Geri
Yukarı