1000 TL kablosuz kulaklık önerisi

mikeshinoda96

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Öncelikle herkese sağlıklı günler,

Genel olarak ofiste ve yolda kullanacağım bir kablosuz kulaklık almak istiyorum. Bilgisayarda sadece mikrofonu sorunsuz çalışsın benim için yeterli. Daha önce JBL T500BT vardı ancak mikrofonu bilgisayarda sorun yaratıyordu. Kulak içi veya kulak üstü fark etmez. Özetleyecek olursam, ses kalitesi tatmin edecek ve mikrofonu bilgisayarda sorun çıkarmayacak bir kablosuz kulaklık önerir misiniz?

Öncelikle herkese sağlıklı günler,

Genel olarak ofiste ve yolda kullanacağım bir kablosuz kulaklık almak istiyorum. Bilgisayarda sadece mikrofonu sorunsuz çalışsın benim için yeterli. Daha önce JBL T500BT vardı ancak mikrofonu bilgisayarda sorun yaratıyordu. Kulak içi veya kulak üstü fark etmez. Özetleyecek olursam, ses kalitesi tatmin edecek ve mikrofonu bilgisayarda sorun çıkarmayacak bir kablosuz kulaklık önerir misiniz?

AirPods 1.nesil, FreeBuds 3.

Son düzenleyen: Moderatör:
@n0n3nt1ty önerin için teşekkürler ancak bununla nasıl sokakta gezebilirim acaba.

@AGjesurzz Windows bilgisayarlarda mikrofon sorunsuz çalışıyor mu? Ayrıca %100 şarjdan sonra kullanım süresi hakkında bilgin var mı?
Selamlar, bu iki kulaklık arasında kaldım. Kullanan veya bilen birileri yorumlayabilir mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı