1000 TL kablosuz mouse önerisi

Logitech g Pro mu bumu sizce.
Bende Logitech g Pro ve SteelSeries Rival 650 arasında kaldım sizce hangisini almalıyım.

Rival 650 mi Logitech g Pro mu sizce.

Logitech almalısın. Oyun oynarken kablosunu takarsın. İnternette gezinirken kablosunu çıkartırsın. Senin için rahat olur.

Seçimlerinizle bitlikte lütfen nedenlerinide söylermisiniz ona göre karar vereceğim

Kriter olarak sadece bütçe yazmışsınız. Siz ihtiyaç ve özellik verirseniz ona göre nedenler de yazılabilir.

Örnek olarak mouse tutuş şekli, elinin büyüklüğü, oynadığın oyunlar, istediğin ağırlık, kişiselleştirmeye verilen önem vs olabilir.

Kriter olarak sadece bütçe yazmışsınız. Siz ihtiyaç ve özellik verirseniz ona göre nedenler de yazılabilir.

Örnek olarak mouse tutuş şekli, elinin büyüklüğü, oynadığın oyunlar, istediğin ağırlık, kişiselleştirmeye verilen önem vs olabilir.
Oyun oynamak için alacağım oynadığım oyunlar cs go fortnite cod gibi oyunlar
Mouse u palm şekilde tutuyorum ve elim 18 cm falan
Orta ağırlıkta bir mouse istiyorum ve sensörü kaliteli olmalı
Ayrıca sade bir tasarımda olması daha iyi olur

Oyun oynamak için alacağım oynadığım oyunlar cs go fortnite cod gibi oyunlar
Mouse u palm şekilde tutuyorum ve elim 18 cm falan
Orta ağırlıkta bir mouse istiyorum ve sensörü kaliteli olmalı
Ayrıca sade bir tasarımda olması daha iyi olur

Rival 650 farenin ağırlığını kendi istediğin şekilde arttırabilir veya azaltabilirsin. Uzun bir fare dolayısı ile palm şeklinde tutabilirsin. Tasarımı sade sayılır. RGB ışıklandırma özelliğini açmazsan logo hariç mat siyah tasarımlı. Üzerinde çift sensör var. Oyun esnasında bir miktar havaya kaldırsan da sıkıntı olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı