1000 TL kasa önerisi

Bütçe
1000 TL
Cooler Master TD500. Kasa benim attığım kasadan zaten daha iyi bunu kabul ediyorum ama 400 500 liralık bir farka değer mi ? Onun yerine adam o parayı yeni bence alması gereken (çünkü PSU su Frisby) PSU ya bütçe arttırabilir .
Bakmadım PSU marka modeline falan.
Önerisi ve bütçesi dahilinde en iyisi TD500 iken daha neyi tartışıyoruz hocam :)
100R'da güzel kasa ancak bütçesi varken 2 kat daha iyi soğutmaya sahip bir kasayı neden almasın?

nzxt kasaları değilde sıvı soğutmaları iyi kasa olarak iyi değil
Konuyu çok okuyamadım kusura bakmayın eskisi kadar ne buraya zaman ayırabiliyorum ne de zaten ceza sistemi sebebiyle bunu istiyorum. Aynı zaman sorunu sebebiyle piyasa takibi de yapamıyorum fakat bir dönem her tavsiyede olan Dark Guardian PRO 4x12cm Adreslenebilir hala alnırı mı yada size uygun mu bir kontrol edin.
yok hocam o markayı almayın daha iyileri varken gerek yok
bu güzel hoş
bunlar gayet hoş ve kaliteliler
bunlara bakın şuan çok iyiler ben
bu güzel hoş
bunlar gayet hoş ve kaliteliler
bunlara bakın şuan çok iyi
1000 tl fiyat konusunda çok iyiler

yok henüz almadım 17 sinde bir gidip bakacağım vatan a attıklarınız modellere

ASUS TUF GAMING GT301 RGB Tempered Glass USB 3.2 Mid Tower Kasa | ITOPYA dediğiniz bu mu
Kasa nefis. Beğenerek aldım ve çok sevdim havalandırması fanlarıda gayet iyi. 240mm sıvı soğutucu üst tarafa olmuyor fabrika verileri aynı şekilde bahsediyor. Ola ki yukarı takmak istediniz anakartınızın ram slotları aşağıda bir model ise üst tarafada sığar. Kasanın argb kontrolcüsüde mevcut.

İkinci bir alternatif, önerildimi bilmiyorum.

Kasa nefis. Beğenerek aldım ve çok sevdim havalandırması fanlarıda gayet iyi. 240mm sıvı soğutucu üst tarafa olmuyor fabrika verileri aynı şekilde bahsediyor. Ola ki yukarı takmak istediniz anakartınızın ram slotları aşağıda bir model ise üst tarafada sığar. Kasanın argb kontrolcüsüde mevcut.
Önerinizi göz önüne alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı