1000 TL kasa önerisi

polokuzs

Femtopat
Daha fazla  
Sıvı soğutucu kullanmak istiyorum fakat kasada tam karar kılamıyorumç öneriniz var mı? (650-1000TL)

Son düzenleyen: Moderatör:
Güç kaynağın var sanırsam? Var mı? Ayrıca kullanmayı düşündüğün sıvı soğutucunun modeli ne?

Maxima V20 üst panelde 240/280mm'ye kadar, ön panelde de 240 / 280 / 360mm'ye kadar sıvı soğutma desteği sunuyor sana.

Önerim Maxima V20, öncelikli olarak bu kasayı öneriyorum. Fiyatına göre çok sağlam bir kasa, 380 mm'ye kadar ekran kartı takabilirsin. Dilersen GPU riser kit ile de dikey montaj yapabilirsin.

Şunları da düşünebilirsin:

Son düzenleme:
Ekran kartı olarak ne kullanacaksın? Kaçlık soğutucu düşünüyorsun ayrıca? PSU var mı? Kaç depolama aygıtın var? Biraz daha detay güzel olur.

Sıvı soğutucu kullanmak istiyorum fakat kasada tam karar kılamıyorum öneriniz var mı ? (650-1000TL
Ekran kartı olarak ne kullanacaksın? Kaçlık soğutucu düşünüyorsun ayrıca? PSU var mı? Kaç depolama aygıtın var? Biraz daha detay güzel olur.
açıkçası aklımda şuan yok ama ekran kartım rx 6600 psu var depolama olarakta m2 kullanıcam hdd olarakta kasa uyan bit şey alabilirim
Güç kaynağın var sanırsam? Var mı? Ayrıca kullanmayı düşündüğün sıvı soğutucunun modeli ne?

Maxima V20 üst panelde 240/280mm'ye kadar, ön panelde de 240 / 280 / 360mm'ye kadar sıvı soğutma desteği sunuyor sana.

Önerim Maxima V20, öncelikli olarak bu kasayı öneriyorum. Fiyatına göre çok sağlam bir kasa, 380 mm'ye kadar ekran kartı takabilirsin. Dilersen GPU riser kit ile de dikey montaj yapabilirsin.

Şunları da düşünebilirsin:

ekran kartım rx 6600 psu var sıvı soğutucuyuda kasaya göre alabilirim

Maxima V20'nin fanları 20cm, sesli olması pek muhtemel değil. Kullanıcı deneyimi ise fanlarda sorun çıkmış olabilir, titreme veya sallantı gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı