1000 TL klavye, mouse ve kulaklık önerisi

Apaçi Atcı

Gigapat
Makaleler
1
Yer
Evde HTML çalışıyor

baran_basaran

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Yardambolu
@Apaçi Atcı Bu kadar agresif olmayın, markanın ne mal olduğunu biliyoruz. :)
Valla bilmiyorum. Benim ki neden bozulmadı acaba ? ya da neden şikayet edenleri görmedim.
Dostum Rampage fiyat bandına iyi olabilir, fakat bu onun uzun ömürlü olduğunu göstermiyor.
Rampage mousem var switchi bozulduğu için kendim switchi değiştim, yan tarafları soyuldu ve berbat görünüyor. Makro tușları içine göçtü.
Rampage Slasher modelinde bir kulaklığım var, üstteki demir kısım yamuluyor ve elimle düzeltmek zorunda kalıyorum, 3.5mm jack kısa sürede bozuldu. Kendim başka bir jack taktım 1 senedir canavar gibi çalışıyor.

Yani Rampage alıyorsan yanında dert tasa ve kendin tamir etmen gereken ekipmanlar geliyor. Fanboyluğu bırak dostum. :)

JusTaUseR

Hectopat
Makaleler
2

@Apaçi Atcı Bu kadar agresif olmayın, markanın ne mal olduğunu biliyoruz. :)

Dostum Rampage fiyat bandına iyi olabilir, fakat bu onun uzun ömürlü olduğunu göstermiyor.
Rampage mousem var switchi bozulduğu için kendim switchi değiştim, yan tarafları soyuldu ve berbat görünüyor. Makro tușları içine göçtü.
Rampage Slasher modelinde bir kulaklığım var, üstteki demir kısım yamuluyor ve elimle düzeltmek zorunda kalıyorum, 3.5mm jack kısa sürede bozuldu. Kendim başka bir jack taktım 1 senedir canavar gibi çalışıyor.

Yani Rampage alıyorsan yanında dert tasa ve kendin tamir etmen gereken ekipmanlar geliyor. Fanboyluğu bırak dostum. :)
Neyin Fanboyluğunu yapayım. 1 Yıldır kullandığım ürün bana hiç bir sıkıntı çıkarmamış, ben ne yapayım yani bana sorun çıkarmadıysa. Ben her gün mausemi okşuyorum, o da bana darılmıyor ozaman.

pizz3man

Hectopat

baran_basaran

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Yardambolu
Neyin Fanboyluğunu yapayım? 1 Yıldır kullandığım ürün bana hiç bir sıkıntı çıkarmamış, ben ne yapayım yani bana sorun çıkarmadıysa. Ben her gün mausemi okşuyorum, o da bana darılmıyor o zaman.
9 yıl kullandığım yerden yere vurduğum Microsoft mousemden sonra dandik Rampage beni bozdu.
Kusura bakma ben okșamıyorum.

JusTaUseR

Hectopat
Makaleler
2

Eğer optik Switch mekanik Switch fark etmiyorsa senin için mouse da Viper mini yi de alabilirsin. Onun sensörü bir tık daha kaliteli ama ben optik Switch sevmediğimden genelde önermem.

Apaçi Atcı

Gigapat
Makaleler
1
Yer
Evde HTML çalışıyor
Neyin Fanboyluğunu yapayım. 1 Yıldır kullandığım ürün bana hiç bir sıkıntı çıkarmamış, ben ne yapayım yani bana sorun çıkarmadıysa. Ben her gün mausemi okşuyorum, o da bana darılmıyor o zaman.
Hocam size sorun çıkarmayabilir. 2 yıl önce Rampage mouse aldım fakat kaliteli mi? Hayır, değil çünkü skatezleri kötü ve ağır bir mouse. Kalitesiz olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Haulf

Centipat
Yer
Valhalla
Logitech G203 - Sensörü muazzam. Steelseries ayarında :D Rekabetçi oyunlar oynuyorsan tavsiye ederim şuan da baya indirimli.

Yeni konular

Yukarı