1000 TL klavye, mouse ve kulaklık önerisi

@TÇB Bu kadar agresif olmayın, markanın ne mal olduğunu biliyoruz. :)
Valla bilmiyorum. Benim ki neden bozulmadı acaba ? ya da neden şikayet edenleri görmedim.
Dostum Rampage fiyat bandına iyi olabilir, fakat bu onun uzun ömürlü olduğunu göstermiyor.
Rampage mousem var switchi bozulduğu için kendim switchi değiştim, yan tarafları soyuldu ve berbat görünüyor. Makro tușları içine göçtü.
Rampage Slasher modelinde bir kulaklığım var, üstteki demir kısım yamuluyor ve elimle düzeltmek zorunda kalıyorum, 3.5mm jack kısa sürede bozuldu. Kendim başka bir jack taktım 1 senedir canavar gibi çalışıyor.

Yani Rampage alıyorsan yanında dert tasa ve kendin tamir etmen gereken ekipmanlar geliyor. Fanboyluğu bırak dostum. :)

@TÇB Bu kadar agresif olmayın, markanın ne mal olduğunu biliyoruz. :)

Dostum Rampage fiyat bandına iyi olabilir, fakat bu onun uzun ömürlü olduğunu göstermiyor.
Rampage mousem var switchi bozulduğu için kendim switchi değiştim, yan tarafları soyuldu ve berbat görünüyor. Makro tușları içine göçtü.
Rampage Slasher modelinde bir kulaklığım var, üstteki demir kısım yamuluyor ve elimle düzeltmek zorunda kalıyorum, 3.5mm jack kısa sürede bozuldu. Kendim başka bir jack taktım 1 senedir canavar gibi çalışıyor.

Yani Rampage alıyorsan yanında dert tasa ve kendin tamir etmen gereken ekipmanlar geliyor. Fanboyluğu bırak dostum. :)
Neyin Fanboyluğunu yapayım. 1 Yıldır kullandığım ürün bana hiç bir sıkıntı çıkarmamış, ben ne yapayım yani bana sorun çıkarmadıysa. Ben her gün mausemi okşuyorum, o da bana darılmıyor ozaman.

Neyin Fanboyluğunu yapayım? 1 Yıldır kullandığım ürün bana hiç bir sıkıntı çıkarmamış, ben ne yapayım yani bana sorun çıkarmadıysa. Ben her gün mausemi okşuyorum, o da bana darılmıyor o zaman.
9 yıl kullandığım yerden yere vurduğum Microsoft mousemden sonra dandik Rampage beni bozdu.
Kusura bakma ben okșamıyorum.

Eğer optik Switch mekanik Switch fark etmiyorsa senin için mouse da Viper mini yi de alabilirsin. Onun sensörü bir tık daha kaliteli ama ben optik Switch sevmediğimden genelde önermem.

Neyin Fanboyluğunu yapayım. 1 Yıldır kullandığım ürün bana hiç bir sıkıntı çıkarmamış, ben ne yapayım yani bana sorun çıkarmadıysa. Ben her gün mausemi okşuyorum, o da bana darılmıyor o zaman.
Hocam size sorun çıkarmayabilir. 2 yıl önce Rampage mouse aldım fakat kaliteli mi? Hayır, değil çünkü skatezleri kötü ve ağır bir mouse. Kalitesiz olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı