1000 TL Koltuk Tavsiyesi

Krantee

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kendime PC koltuğu bakıyorum 1000 lira civarına. Boyum 1.85 kilom 80 ona göre fiyat performans bir şey önerirseniz memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belki daha iyilerini söyleyenler olur ama sadece kendi görüşüm. xprime king olabilir. Hatta DH-XPRİME kodu ile 75 tl daha indirim yapılıyor kendi sitelerinde.

Boyum 1.89 aynı koltuk bende var. Gayet rahat kullanılıyor. Son ayarında neredeyse ayağımı yerden kesecek kadar yükseliyor. Başka sitelerde daha uygun fiyatlısını görmüşlüğüm var.
Koltuğun üreticisi böyle öneriyor. Tabi kullanan kullanabilir. Ben olsam koltuk üreticisinin önerisine kulak verirdim. Ama gidip deneme imkanı olan varsa mutlaka görerek alsın. Çünkü bazı yerlerde şu model için gittik başka modeli beğenip aldık diye yorumlar okuyorum. Sonuçta koltuk üzerine oturulduğu zaman anlaşılacak bir ürün. En azından ilk izlenim olarak böyle. Tabi ilk izlenim ile uzun dönemli yorumlar farklı olabilir.

Screenshot_38.png

Belki daha iyilerini söyleyenler olur ama sadece kendi görüşüm. xprime king olabilir. Hatta DH-XPRİME kodu ile 75 tl daha indirim yapılıyor kendi sitelerinde.
Hocam ürünü sepete ekledikten sonra kodu girdiğimde şöyle diyor:

• Bu belge zaten kullanılmaktadır

Kod geçerli olmuyor yani. Neden böyle acaba?

Hocam ürünü sepete ekledikten sonra kodu girdiğimde şöyle diyor:

• Bu belge zaten kullanılmaktadır

Kod geçerli olmuyor yani. Neden böyle acaba?
ofisel sitesinde deneyin ne hikmetse xprime kendi sitesinde hata veriyor. winner serisi ise başka kod var 100 tl lik

iki site aynı firmanın ve ikisinde de taksit yapılıyor. havaleye de ek olarak %3 var sanırsam.

ofisel sitesinde deneyin ne hikmetse xprime kendi sitesinde hata veriyor. winner serisi ise başka kod var 100 tl lik

iki site aynı firmanın ve ikisinde de taksit yapılıyor. havaleye de ek olarak %3 var sanırsam.
Ofisel.com'da çalıştı evet. Bu arada ben King değil One serisi almayı düşünüyorum ve onda da çalıştı. Bunun haricinde başka kod var mı acaba? Bir de bu kodun geçerlilik süresi ne kadar?

Geri
Yukarı