1000 TL kulak içi kulaklık önerisi

Booker_DeWitt

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba kulak içi kulaklık almayı düşünüyorum. Bütçem 1000 TL normalde Samsung Galaxy Buds Live ürününü almayı düşünüyordum ama üretimi 6 ay önce bitmiş. Alışveriş sitelerinde hala satışta ama yorumlarına bakınca çoğu kişi ürünün sahte olduğunu ve wearable gibi uygulamalara erişiminin olmadığından bahsetmiş. Bu arada kulaklık silikonlu olmazsa daha iyi olur tercihim açısından. İyi sosyaller.

Buds 2 1150 TL şu an. Satıcısıda Hepsiburada tamamen güvenilir yani. Kendimde kullanıyorum fiyatına değer.

Buds 2 1150 TL şu an. Satıcısıda Hepsiburada tamamen güvenilir yani. Kendimde kullanıyorum fiyatına değer.

Hocam peki ses kalitesi ve ping süresi nasıl? Çoğunluk olarak laptop için kullanacağım. Şu anda SteelSeries Arctis 3 kullanıyorum ama çok kısa sürede kulaklarım terliyor o yüzden kulak içi modele geçmemin sebebi bu.

Bu arada başka kulak içi kulaklık önerileriniz varsa bakabilirim arkadaşlar. Henüz karar vermedim.

Son düzenleme:
Laptop için TWS almayın hocam telefon için geliştiriliyor neredeyse hepsi PC de düzgün çalışmıyorlar.

Samsung telefonda kullanırsanız ping düşük oluyor ses kaliteside gayet iyi.

Geri
Yukarı