1000 TL kulaklık önerisi

TheFafnir

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
800-1000TL arası bir bütcem var bütceyi biraz da olsa aşabilirim. Ses kartlı olması benim için çok önemli laptop kullanıyorum ve ses kartım bozuk. Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar.
800-1000TL arası bir bütcem var bütceyi biraz da olsa aşabilirim. Ses kartlı olması benim için çok önemli laptop kullanıyorum ve ses kartım bozuk. Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Kendimde kullanmakta olduğum SteelSeries Arctis 1 Wireless'i önerebilirim.

Teşekkürler.
Kendimde kullanmakta olduğum SteelSeries Arctis 1 Wireless'i önerebilirim.

Arctis 5 önerir misiniz?
Çok övülüyor, satın alacağım 1 hafta içinde.

Sağolun bu kulaklığı da değerlendireceğim.

Bende bayağıdır araştırıyorum onumuzdeki hafta alacağım araştırmalarıma göre.

Razer t. E 7.1

MH752.

En iyi seçenek bu ikisi duruyor Cloud II de cızırtı sıkıntısı var belirteyim şu anki kulaklığım Cloud II zaten.

Razer TE yerine stoklara gelirse Blackshark V2 bakabilirsiniz 960 lira civarında şu an. Kraken TE arızalanınca buna geçtim. Daha iyi bir kulaklıktır.
MH 752'nin mikrofonu ses alıyor diye şikayetleri vardı belki düzelmiştir bilmiyorum çok kısa sürdü bu modelin stokları.

Razer TE yerine stoklara gelirse Blackshark V2 bakabilirsiniz 960 lira civarında şu an. Kraken TE arızalanınca buna geçtim. Daha iyi bir kulaklıktır.
MH 752'nin mikrofonu ses alıyor diye şikayetleri vardı belki düzelmiştir bilmiyorum çok kısa sürdü bu modelin stokları.
Blackshark V2 E spor için üretildi. Arkadaş profesyonel değilse almamasını öneririm dışardaki sesi komple kesiyor ve tasarımı helikopter/uçak/atış/askeri vb kulaklıklardan ilham alınarak yapıldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı