1000 TL kulaklık önerisi

Bütçe
1200-800 TL
Galiba siz böyle bir markayı bilmiyorsunuz.
Dünya devi bir kulaklık markası endişeniz olmasın.
Elbet gecikme olur ama çok az bir gecikme olacaktır.
Hissedilmesi zor bir gecikme olur.
Açıkçası sadece 3 gündür kulaklık araştırması yapıyorum ve daha önce hiç farklı kulaklıklar kullanmadım hep kendi kulaklığımı kullandım. O yüzden biraz cahilim bu konuda. Saolun yardımlarınız için.

Açıkçası sadece 3 gündür kulaklık araştırması yapıyorum ve daha önce hiç farklı kulaklıklar kullanmadım hep kendi kulaklığımı kullandım. O yüzden biraz cahilim bu konuda. Saolun yardımlarınız için.
Bir şey değil hocam, alacaksanız bu siteden alın.
Uzun süre oyun oynadığım.

30 saatlik etkileyici batarya süresi ve USB-C hızlı şarj özelliği sayesinde HD 458BT, uzun süren seyahatlerinizde bile yanınızdadır. Minimalistik tasarım öğeleri içeren kırmızı renk dikkatleri üzerinize çeker, yüksek kaliteli, dayanıklı materyaller içeren HD 458BT'yi kompakt katlanabilir yapısı ile istediğiniz yere rahatça götürebilirsiniz.
HD 458BT, ek ses kablosu sayesinde kablolu bir şekilde de kullanılabilmektedir. Seyahatlerinizde güvenle taşıyabilmeniz için taşıma kılıfı kutuyla birlikte gelir.
Tam sizlik hocam o zaman.

İlgilenirsen Arctis 9 Wireless kulaklığımı satmayı düşünüyodum, hoparlörlü ses sistemine geçiş yapmak istiyorum. Çok az kullanıldı, N11'den aldım. Sıfırları 1800 TL civarında.

Yeni konular

Geri
Yukarı