1000 TL kulaklık önerisi

Bütçe
maks 1000

UdyrYasuo

Hectopat
Daha fazla  
İyi forumlar, piyasada çok fazla oyuncu kulaklığı var. Hangisi daha iyi bilmediğim için sizlere danışmak istedim. Maksimum bütçem belirttiğim gibi 1000 TL. Wireless veya kablolu önemli değil cevaplarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bütçede kendisini tek geçerim. Bazıları THX almayı becerememiş ancak THX sistemi gerçek 7.1i aratmayacak düzeyde gelişmiş bir teknoloji. Basslar deseniz efsane. X modelini takma şansım oldu birkaç saatliğine ve gerçekten çok rahat. Bu biraz daha ağır sadece. Mikrofon kalitesi pek iyi değil ancak discordda idare eder kendisi.

Bu bütçede kendisini tek geçerim. Bazıları THX almayı becerememiş ancak THX sistemi gerçek 7.1i aratmayacak düzeyde gelişmiş bir teknoloji. Basslar deseniz efsane. X modelini takma şansım oldu birkaç saatliğine ve gerçekten çok rahat. Bu biraz daha ağır sadece. Mikrofon kalitesi pek iyi değil ancak discordda idare eder kendisi.
Hocam kafanızda baskı yapıyor mu ? Şuan corsair void rgb kullanıyorum ve saçlarım her zaman göçüyor yıkamadan da asla düzelmiyor. Böyle bir sorun yoksa alabilirim.

Hocam kafanızda baskı yapıyor mu? Şu an Corsair Void RGB kullanıyorum ve saçlarım her zaman göçüyor yıkamadan da asla düzelmiyor. Böyle bir sorun yoksa alabilirim.

Hocam ufak bir sorun var o halde. Bu kulaklığın X olarak geçen biraz hafif halini denemiş olmama rağmen Void kesinlikle daha rahat derdim. Kendim Void'i daha yeni emekli ettim ve onun kadar rahat bir kulaklık takmadım. O saçlarınızda oluşan göçük gamerların izidir hocam. Gururla kafanızda taşıyabilirsiniz :D Ne yaparsanız yapın o +5 saat kullanımda her şekilde olacak. Fön bile kurtarmaz o saçı. Ancak siz baskıyı hissetmezsiniz ve gayet rahattır.
IMG_20210305_002008.jpg

Hocam ufak bir sorun var o halde. Bu kulaklığın X olarak geçen biraz hafif halini denemiş olmama rağmen Void kesinlikle daha rahat derdim. Kendim Void'i daha yeni emekli ettim ve onun kadar rahat bir kulaklık takmadım. O saçlarınızda oluşan göçük gamerların izidir hocam. Gururla kafanızda taşıyabilirsiniz :D Ne yaparsanız yapın o +5 saat kullanımda her şekilde olacak. Fön bile kurtarmaz o saçı. Ancak siz baskıyı hissetmezsiniz ve gayet rahattır.
Böyle bir sorunu herkesin yaşadığını düşünmemiştim 🧐 Dediğiniz gibi kulaklık rahat saçımı eziyor ama herhangi bir ağrı veya rahatsızlık hissetmiyorum sadece çıkardığım anda kafamın arkası kalkık ortası inik oluyor 😄 Benimki de çok yıprandı ama mekanik olarak bir sorunu yok kulaklık ölene kadar devam edeceğim o zaman🙂 Yanıtlarınız için teşekkürler🙏

Böyle bir sorunu herkesin yaşadığını düşünmemiştim 🧐 Dediğiniz gibi kulaklık rahat saçımı eziyor ama herhangi bir ağrı veya rahatsızlık hissetmiyorum sadece çıkardığım anda kafamın arkası kalkık ortası inik oluyor 😄 Benimki de çok yıprandı ama mekanik olarak bir sorunu yok kulaklık ölene kadar devam edeceğim o zaman🙂 Yanıtlarınız için teşekkürler🙏
Vallahi hocam benim void pro 4.5 yılında kablosunun yavaş yavaş kopması ardından cızırtı vermeye ve arada teklemeye başladı. Kendim şu modele geçtim. Gayet memnunum ve ses kasma derdi olmadan müzik dinleyen biri olduğum için fazlasıyla tatmin etti. Ama hiçbir kulaklık hiçbir tasarım hiçbir güç o voidin rahatlığını geçemez. 18 saat kullanıp terlemeden başım ağrımadan koltuktan kalktığım günler oluyordu. Hala da kutusunda duruyor belki lazım olur^^

Hocam kafanızda baskı yapıyor mu ? Şuan corsair void rgb kullanıyorum ve saçlarım her zaman göçüyor yıkamadan da asla düzelmiyor. Böyle bir sorun yoksa alabilirim.
Corsair Void'in ağırlığını bulamadım ama V2 262 gram oldukça hafif. Bu kulaklık üsten değil yanlardan tutuyor. Dolayısıyla ben baş ağrıtması yaşamadım ve kafanıza iyice sallasanız da düşmüyor. Dış yalıtımı iyi ve ses kalitesi başarılı. THX aktif edilememe sorunu vardı ancak çözdüm sonunda. Müzik dinliyorsanız bu kulaklığı öneririm müzik kalitesi çok iyi ve özellikle bas kalitesi. Bana göre eksileri şu. USB ses kartı çok kısa geldi kasa üsteyse problem değil ama aşağıdaysa arkadan dolama şansınız pek yok. Kulaklığın pedleri kumaş fakat temizlemek isterseniz biraz uğraştırıyor çıkar tak gibi özelliği yok önemli problem değil ama bana göre eksi.

Geri
Yukarı