1000 TL kulaklık önerisi

Bütçe
1000

dopela

Zeptopat
Katılım
26 Eylül 2021
Mesajlar
22
Merhabalar,

1000TL civarı bütçem var genelde FPS oyunları oynuyorum. Call of Duty Warzone ve Battlefield gibi. Bu oyunlara uygun kulaklık arıyorum. Sadece bilgisayarda kullanacağım ve asıl amacım bu yazdığım tür oyunları oynamak müzik, film önemli değil telefona uyumluluğu önemli değil. Kablolu veya kablosuz olması önemli değil sırf kablolu diye pahalı olmasın.

RGB olması, ışıklı, çok tuşlu havalı tasarımlı vs. olması hiç mi hiç umurumda değil tamamen sağlamlık ve fiziksel kalite önemli benim için hatta sade tasarımı daha çok isterim.

Aşırı yazılımlı ürünler genelde bir süre sonra iyi olmuyor diye düşünüyorum bu yüzden tamamen yazılıma bağlı kaliteye biraz ön yargılıyım ama derseniz ki bunun yazılımı çok iyi sağlam üzmez ona da tamamım.

Önerilere açığım görece taşınabilir olması, katlanır veya küçülür veya düzgün kablolu, (çantaya koyabilmek açısından) iyi olur Gaming laptopum ile kullanacağım ve çantaya rahat sığsın çanta içinde kırılma bükülme vs. yaşanmasın.
 

MUSL3RA

Centipat
Katılım
15 Nisan 2021
Mesajlar
1.425
Makaleler
1
Çözümler
2
Yazılımı yok, tak kullan özelligi, telefon ile uyumluluk, yanında tasıma cantası ve yedek pedleri geliyor
Yazılım + telefon ile uyumluluk, thx özelligi, terletmez pedler. (Kraken te kullanıyorum ve driver pek bir işe yaramıyor, thx de pek isime yaramadı, ve thx açınca sesler boğuklaşıyor, blackshark v2'de de öyle mi bilmiyorum)
 

Yeni mesajlar

Yukarı