1000 TL kulaklık önerisi

Bütçe
1000 civarı

Augustus Caesar

Decapat
Yer
Rome
Daha fazla  
Hepinize merhaba.
Birkaç aydır bu fiyat bandında kulaklık arıyorum para neredeyse hazır fakat daha modele karar veremedim.
Valorant CS tarzı oyunlar oynuyorum mikrofonu güzel olsun konforlu olsun yeter.
Düşündüğüm birkaç model var bunları alta yazıyorum bunlar dışı tavsiyeniz varsa ya da bunlardan hangisi en iyiyse belirtin.

-HyperX Cloud II.
-Razer BlackShark v2.
-Razer BlackShark v2X.
-SteelSeries Arctis 3 (uygun fiyata bulabilirsem ikinci elden falan Arctis 5)
Önerisini gördüğüm modeller bunlar kulaklıktan anlayan ve dediğim tarzda kulaklık önerebilecek insanların tavsiyelerini bekliyorum bütçem belli 50-100 TL gibi artışlar olabilir.
Not: Kulak üstü olacak Wireless/Kablolu fark etmez.

Hepinize merhaba.
Birkaç aydır bu fiyat bandında kulaklık arıyorum para neredeyse hazır fakat daha modele karar veremedim.
Valorant CS tarzı oyunlar oynuyorum mikrofonu güzel olsun konforlu olsun yeter.
Düşündüğüm birkaç model var bunları alta yazıyorum bunlar dışı tavsiyeniz varsa ya da bunlardan hangisi en iyiyse belirtin.

-HyperX Cloud II.
-Razer BlackShark v2.
-Razer BlackShark v2X.
-SteelSeries Arctis 3 (uygun fiyata bulabilirsem ikinci elden falan Arctis 5)
Önerisini gördüğüm modeller bunlar kulaklıktan anlayan ve dediğim tarzda kulaklık önerebilecek insanların tavsiyelerini bekliyorum bütçem belli 50-100 TL gibi artışlar olabilir.
Not: Kulak üstü olacak Wireless/Kablolu fark etmez.
Cloud II öneririm.

Hocam bir şey sormak istiyorum.
Şimdi önceki kulaklıklarımda örgü kablo nedeniyle kopmalar oldu ve yine dolanıp kopar diye korkuyorum.
Acaba alsam kopma yırtılma vb. yaşanır mı ya da örgü yerine normal kablosunu bulabilir miyim acaba cevaplar mısınız?
Cloud II öneririm.
Şimdi önceki kulaklıklarımda örgü kablo nedeniyle kopmalar oldu ve yine dolanıp kopar diye korkuyorum.
Acaba alsam kopma yırtılma vb. yaşanır mı ya da örgü yerine normal kablosunu bulabilir miyim acaba cevaplar mısınız?

Hangi kulaklıklarda yaşadınız o durumu? Büyük ihtimal malzemesi kalitesizdi.

Hangi kulaklıklarda yaşadınız o durumu? Büyük ihtimal malzemesi kalitesizdi.

Rampage'in bir kulaklığıydı modelini hatırlamıyorum bayağı bayağı kablo öldü birkaç aylık kullanımdan sonra dolanması aşırı sinir bozuyordu ondan çöpe attım bir süredir PC kullanmadığımdan kulaklık almadım ama artık ihtiyacım var ve karar veremiyorum örgüden dolayı korkum var.

Rampage'in bir kulaklığıydı modelini hatırlamıyorum bayağı bayağı kablo öldü birkaç aylık kullanımdan sonra dolanması aşırı sinir bozuyordu ondan çöpe attım bir süredir PC kullanmadığımdan kulaklık almadım ama artık ihtiyacım var ve karar veremiyorum örgüden dolayı korkum var.
Bu kulaklıkta öyle bir sorun yaşamazsınız. Rampage zaten kalitesiz bir marka.

@Wexiar hocam siz ne dersiniz katılıyor musunuz tam emin olamadım çünkü.
Aralarında 100-150 TL fark var ikisini de alabilirim.
Eğer Cloud II almayacaksanız ben Steelseries öneririm. Razer hakkında herhangi bir bilgim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı