1000 TL kulaklık önerisi

kudal

Hectopat
Oyun olarak Apex Legends oynuyorum. Bazen de genel olarak FPS oyunları Valorant vs. oynuyorum. Aynı zamanda kulaklıkla yüksek seviyede müzik dinlemeyi çok seviyorum. Bass, tizz vs çok anlamam ancak müzik konusunda sesinin yüksek çıkması çok iyi olur.
Normalde kablolu alırsam her kullananın yıllarca kullandığı HyperX Cloud ll alırım diyordum ancak yazılımı yok diye çok kişi gömüyor ama yine de çok öveni var. Oyunda memnun edeceğine adım gibi eminim ancak müzik vs. nasıl olur bilmiyorum.
Yıllardır aldığım hangi kulaklık varsa ya ses seviyesinden şikayetçi oldum ya da temiz kullanmama rağmen bozulmasından.
Normalde bu bütçede kablosuz bakıyorum eğer iyi güzel kablosuz öneriniz olursa birkaç yüz daha çıkabilirim sanırım.
Mikrofon olarak harici mikrofonum var. Kulaklığın mikrofon performansı o yüzden çok önemli değil.

Son düzenleyen: Moderatör:

O Fiyata alabileceğin en iyi kulaklık. : https://www.amazon.com.tr/SteelSeri...cphy=1012782&hvtargid=pla-1294332137696&psc=1

Buda incelemesi :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O Fiyata alabileceğin en iyi kulaklık. : https://www.amazon.com.tr/SteelSeri...cphy=1012782&hvtargid=pla-1294332137696&psc=1

Buda incelemesi :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ses kartı iyiyse üstüne yok o fiyatlarda. Ses kartı iyi değilse Blackshark V2 öneririm. Cloud 2 müzikte iyi değil. Sadece FPS oyunları için tak ve kullan olarak Cloud 2. İşin içinde müzik olarak kullanımı olduğundan Cloud 2'yi eleyin derim.

Buda incelemesi :
Ses kartım olmadığı ve anakarta güvenmediğim için USB girişli kulaklık almak daha mantıklı sanırım.
Ses kartı iyiyse üstüne yok o fiyatlarda. Ses kartı iyi değilse Blackshark V2 öneririm. Cloud 2 müzikte iyi değil. Sadece FPS oyunları için tak ve kullan olarak Cloud 2. İşin içinde müzik olarak kullanımı olduğundan Cloud 2'yi eleyin derim.
V2 ile Cloud ll arasında kaldım şimdi de. Müzik + oyun V2 , oyun ise C2 mi diyorsunuz? Tekrardan bir konu açmak gerekiyor sanırım :)

Ses kartım olmadığı ve anakarta güvenmediğim için USB girişli kulaklık almak daha mantıklı sanırım.
İleride anakarta takılan bir ses kartı alırsınız bütçeniz olduğunda çok pahalı değiller.

Blackshark V2 alırsan müzikte de iyi bir kulaklığa sahip olursun. Ses ve mikrofon için yazılımı çok ayrıntılı. Sanal surroundın bile çeşitleri var yazılımında. Üstelik bunları özelleştirebiliyorsun. Oyununa veya müzik türüne göre profiller oluşturabilirsin. Mikrofonu için de ayrıntılı ayarlar var. Bu artıları varken Blackshark V2 yerine Cloud 2 alana da saygı duyarım. Hyperx taş mı yesin? Onlar da para kazansın.
Blackshark V2 video incelemelere bakmalısın bence.

Blackshark V2 alırsan müzikte de iyi bir kulaklığa sahip olursun. Ses ve mikrofon için yazılımı çok ayrıntılı. Sanal surroundın bile çeşitleri var yazılımında. Üstelik bunları özelleştirebiliyorsun. Oyununa veya müzik türüne göre profiller oluşturabilirsin. Mikrofonu için de ayrıntılı ayarlar var. Bu artıları varken Blackshark V2 yerine Cloud 2 alana da saygı duyarım. Hyperx taş mı yesin? Onlar da para kazansın.
7-8 yıl boyunca Razer kulaklığını kullandım Kraken 7.1 Chroma ile başlamıştım sonrasında V2'sine geçiş yapmıştım. Gerçekten çok kaliteliler, hala da taş gibi çalışıyorlar. Fakat yok mu o soyulma problemi :D O yüzden bir Arctis Prime'a şans vereyim istedim yukarıda attığım video gaza getirdi açıkçası. Malzeme kalitesi olarak Razer kadar iyi değil, mikrofon olarakta Razer çok başarılı fakat ses kalitesi Arctis Prime'ın gerçekten bambaşka... ( Anakarta takılıyken ses kalitesinde Razer daha iyiydi )

Evet V2’ nin yazılım olayı cidden çok hoş. Tek tuşla müzik ayarına ve oyun ayarına geçebiliyor olmak çok güzel :)
7-8 yıl boyunca Razer kulaklığını kullandım Kraken 7.1 Chroma ile başlamıştım sonrasında V2'sine geçiş yapmıştım. Gerçekten çok kaliteliler, hala da taş gibi çalışıyorlar. Fakat yok mu o soyulma problemi :D O yüzden bir Arctis Prime'a şans vereyim istedim yukarıda attığım video gaza getirdi açıkçası. Malzeme kalitesi olarak Razer kadar iyi değil, mikrofon olarakta Razer çok başarılı fakat ses kalitesi Arctis Prime'ın gerçekten bambaşka... ( Anakarta takılıyken ses kalitesinde Razer daha iyiydi )
Arctis Prime’ ın müziği çok övülmüş, oyun performansı falan nasıl acaba? Çokta inceleme fırsatım olmadı ancak ses kartı olayına tekrardan para da vermek istemiyorum açıkçası :)

Yeni konular

Geri
Yukarı