1000 TL kulaklık önerisi

YomyTerror

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Uzun süre Arctis 5 kullandım ve mikrofonu artık sesi iyi alamamaya başladı sürücü kalitesizliğinden dolayı da yeni bir kulaklık almaya karar verdim bütçem 1000 TL +-100TL aradığım özelliklere sahip bir kulaklık öneriniz var mı?
  • Kulaklığın ses ayarı Windows'un ses ayarından ayrı olmalı.
  • Arctis 5'deki problem olmamalı(Arctis 5'de çoğu tiz ses bozuluyor ve kulaklıktan cızırtı sesi geliyor Discord'da sohbet ederken bile fark edebiliyorum), sürücüler cızırtı yapmamalı, sesi temiz olmalı (dip sesi olmazsa güzel olur).
  • Mikrofonun kulaklıktan gelen sesleri almaması gerekli (Arctis 5 bu konuda iyi. Kulaklık sesini en sona alsam bile kulaklıktan gelen sesi mikrofon almıyor).
  • DTS ya da daha iyi bir Surround'a sahip olmalı.
  • Bez pedli olmalı.
  • Kulaklığın görüntüsü benim için önemli değil.
  • Dayanlıklı olmalı.
  • Rahat olmalı (Kafayı sıkıştırmamalı, Büyük olmalı).
  • Oyun, müzik, film ve Discord'da kullanacağım.
(Lütfen Logitech önermeyin)
(Harici ses kartı kullanmıyorum. Anakart: ROG Crosshair VIII Hero X570 Wi-Fi)

Son düzenleme:
Derken? Arctis 5 ile benzer yapı sayılır kafa bantlı.

Arctis 5 kafa bandı çok esnek ve ayarlanabiliyor önerdiğiniz kulaklıkığın kafa bandı lastik yani benim gibi koca kafalı ve koca kulaklı biri takınca çok sıkıştırıyor/kulaklara çok baskı uyguluyor.
Ama önerdiğin kulaklığı beğendim eğer bu sorunlarım olmasaydı kesinlikle üstüne düşüneceğim bir kulaklık gibi gözüküyor.

Arctis 5 kafa bandı çok esnek ve ayarlanabiliyor önerdiğiniz kulaklıkığın kafa bandı lastik yani benim gibi koca kafalı ve koca kulaklı biri takınca çok sıkıştırıyor/kulaklara çok baskı uyguluyor.
Ama önerdiğin kulaklığı beğendim eğer bu sorunlarım olmasaydı kesinlikle üstüne düşüneceğim bir kulaklık gibi gözüküyor.
Merhaba şu an arctis 5 kullanmaktayım ve aynı mikrofon problemi bende de başladı şu an değiştirmeyi düşünüyorum ve ben de logitech sevmiyorum. Mikrofonun kapama tuşu çalışmıyor ve eskisi gibi sesin gitmediğini söyledi arkadaşlarım. Sonuç olarak hangi kulaklığı aldın ve memnun musun kral ? Ben de o fiyat bandında bir şeyler almayı düşünüyorum.

@ZyRexx Senheiser HD599 ve harici bir mikrofon almaya karar vermiştim ama stok yenilene kadar fiyatlar da "yenilendi". Maalesef aynı kulaklığı kullanıyorum.

@ZyRexx Senheiser HD599 ve harici bir mikrofon almaya karar vermiştim ama stok yenilene kadar fiyatlar da "yenilendi". Maalesef aynı kulaklığı kullanıyorum.
Ya inan ben de mikrofon almak istiyorum çünkü bu kulaklıktan çok memnunum. Ama kulaklığın kendisinde bir problem var mı anlayamıyorum var mı test falan yapabileceğim bir uygulama vs ?

Yeni konular

Geri
Yukarı