1000 TL monitör önerisi

10furkan01

Decapat
Başlıkta belirttiğim gibi 1000 TL bütçe ile IPS monitör arıyorum. Günlük kullanım, Photoshop, 3D modelleme ve oyun amaçlı almak istiyorum. İnternette bu monitörleri buldum:

Fiyatları birbirine çok yakın. Siz olsanız hangisini alırdınız? Bu fiyatta alternatifleri var mıdır?

Başlıkta belirttiğim gibi 1000 TL bütçe ile IPS monitör arıyorum. Günlük kullanım, Photoshop, 3D modelleme ve oyun amaçlı almak istiyorum. İnternette bu monitörleri buldum:

Fiyatları birbirine çok yakın. Siz olsanız hangisini alırdınız? Bu fiyatta alternatifleri var mıdır?
Philips gayet güzel.

ACER Nitro 23.8 VG240Ybmipx 1920x1080 75Hz Vga Hdmı Dp 1ms MM FreeSync IPS Çerçevesiz Monitör | Trendyol

Bunu öneririm;

Hem 75Hz olması oyun için güzel, hem de IPS panel olup üstüne NTSC %108 gibi devasa değerler sunuyor. Yani NTSC renk uzayının tamamından fazlasını gösterebilmekte. Standart monitörlerde bu oran %72.

Renk şöleni sunacaktır.
Acer ürünlerde 1ms özelliğinin görüntüde bozulmalara yol açtığını duymuştum. Doğru mudur? Kullanan arkadaşlar var mı?
Parlaklık düşüyor ve FreeSync kapanıyor.

Merhaba,

Kusura bakmayın ama Acer markası ücretsiz bile verse almam. Son derece kalitesiz ve onarıma tamamen kapalı her ürünü.

Önerilerim;

Çok azıcık bakiye artıyorsa bunu tavsiye ederim.
İllede 1000 olacak diyorsan bunu ve bunu tavsiye ederim.

Şunu da belirtmek isterim yanılmıyorsam her cuma günü incehesap da ciddi indirimler oluyor ve 10 dakikada ürünler bitiyor. Orayı da bir takip et bence.

1200 TL'ye 144hz'ler var.

Yeni konular

Geri
Yukarı