1000 TL monitör önerisi

Ramazan Ö

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. 850-1100 arası bütçem var. Bu fiyat bandında 144 Hz yok sanırım. Yüksekliği 40 santimetreden küçük, kronik sıkıntısı olmayan, ölü piksel ve benzeri sorunları az olan 75 Hz monitör önerir misiniz?
Bunlar dediğim fiyat bandına düşerse alınır mı? Net bir bilgi göremedim, 40 santimetreden küçük müdür?

Gözüme çarpan başka model olursa eklerim birazdan. Şimdiden teşekkürler :)

İşlemci olarak ya 3200G ya da 4300GE alacağım.

@LaMorte @7777

Merhaba arkadaşlar. 850-1100 arası bütçem var. Bu fiyat bandında 144 Hz yok sanırım. Yüksekliği 40 santimetreden küçük, kronik sıkıntısı olmayan, ölü piksel ve benzeri sorunları az olan 75 Hz monitör önerir misiniz?
Bunlar dediğim fiyat bandına düşerse alınır mı? Net bir bilgi göremedim, 40 santimetreden küçük müdür?

Gözüme çarpan başka model olursa eklerim birazdan. Şimdiden teşekkürler :)

İşlemci olarak ya 3200G ya da 4300GE alacağım.

@LaMorte @7777

Hocam oyun için kullanacaksan, 5ms geç bir süre. Ne amaçla kullanacaksın?

@ValiBey36 hocam, oyun amaçlı kullanacağım.
Bu hoşuma gitti hocam. :)
Hp Pavilion 23xi Öneririm.
Biraz bakındım ama pahalı sanırım.

Hocam, 2. ele pek de sıcak bakmıyorum açıkçası. Diğeri de 60 Hz. Benim 9 yıllık laptop 60 Hz olduğu için biraz çağ dışı kalmaz mı? :D
2. el aslında daha güvenilir olabilir. Sebebi ise garantili cihazlarda internet kafe gibi ortamlarda test edebilirsiniz. Forumda gördüğüm kadarıyla sıfır monitörlerde sorun yaşayan çok insan var. Ben genellikle 2. el monitör alıyorum ama garantili olması kaydıyla.

2. el aslında daha güvenilir olabilir. Sebebi ise garantili cihazlarda internet kafe gibi ortamlarda test edebilirsiniz. Forumda gördüğüm kadarıyla sıfır monitörlerde sorun yaşayan çok insan var. Ben genellikle 2. el monitör alıyorum ama garantili olması kaydıyla.
Hocam, dediğiniz mantıklı ama ben baksam bile bizimkiler bakmayabilir. :D

Bu nasıldır peki?

@ValiBey36 hocam, dediğiniz monitör TN imiş. Forumda hep TN alınmaz lafını duyuyorum. Monitörler hakkında pek de bilgili değilim. Neden öyle diyorlar?

Geri
Yukarı