1000 TL monitör önerisi

@ValiBey36 hocam, dediğiniz monitör TN imiş. Forumda hep TN alınmaz lafını duyuyorum. Monitörler hakkında pek de bilgili değilim. Neden öyle diyorlar?

Hocam ben bu monitörü kullanıyorum, TN ne demek pek bende bilmiyorum açıkcası. Ama gayet memmunum şu an monitörden.

@ValiBey36, teşekkürler hocam.

MSI olanı 1100'e düşmüş. Alınır mı?

Hocam MSI aşığı biriyim. Hayatımda MSI kadar kaliteli çok az marka gördüm. İlk başta ben 5ms görmüşüm. meğerse 1ms'ymiş. Alınır bence.

Hocam, 2. ele pek de sıcak bakmıyorum açıkçası. Diğeri de 60 Hz. Benim 9 yıllık laptop 60 Hz olduğu için biraz çağ dışı kalmaz mı? :D
Bu bütçede Hz ve ms değerini önemseme. Diğer seçenekler de pek iyi değil zaten.

1ms 75Hz IPS panel ASUS'un VZ249HEG1r modeline bakabilirsiniz. Vatan da mağazaya özel 1230 TL civarında, incecik bir panel tasarım olarak çok iyi duruyor.

Bu bütçede Hz ve ms değerini önemseme. Diğer seçenekler de pek iyi değil zaten.
Neden önemsememeli hocam? Anlayamadım. Açıkçası biraz daha akıcı oynamak istiyordum :D
1ms 75Hz IPS panel ASUS'un VZ249HEG1r modeline bakabilirsiniz. Vatan da mağazaya özel 1230 TL civarında, incecik bir panel tasarım olarak çok iyi duruyor.
Buralarda Vatan yok hocam. :(
E2417H veya 2. el Aoc PDS241.
Hocam, ikisi de piyasada yok. Bulamadım. Atılan ürünleri neden önermiyorsunuz? 2. ele sıcak bakmıyoruz maalesef.
@LaMorte hocam, bildirim geldi mi?

Son düzenleme:
Neden önemsememeli hocam? Anlayamadım. Açıkçası biraz daha akıcı oynamak istiyordum :D

Buralarda Vatan yok hocam. :(

Hocam, ikisi de piyasada yok. Bulamadım. Atılan ürünleri neden önermiyorsunuz? 2. ele sıcak bakmıyoruz maalesef.
@LaMorte hocam, bildirim geldi mi?
Geldi de TP'a az giriyorum. MS değerleri arasında fark olmayacaktır, şu an ki monitörlerde sadece göz kandırmaca. Atılan ürünlerden birisi CRT'den bile kötü olan TN, diğerleri kötü siyah eşitliği saylıyacak IPS'lerden. Size en uygunu E2417H.

Yeni konular

Geri
Yukarı