1000 TL monitör önerisi

Okan Kurt

Centipat
Oyun ve diğer işler için, video düzenleme fotograf düzenleme 1000 TL'ye monitör önerebilir misiniz?

(Önceki konulara baktım kur farkından dolayı fiyatları artmış o yüzden tekrar konuyu açıyorum)

Teşekkürler.

Syqex

Picopat
Oyun ve diğer işler için, video düzenleme fotograf düzenleme 1000 TL'ye monitör önerebilir misiniz?

(Önceki konulara baktım kur farkından dolayı fiyatları artmış o yüzden tekrar konuyu açıyorum)

Teşekkürler.

Donanım Arşivi Instagram hesabında her gün indirimli şeyler paylaşıyor. 1300 TL ortalamasında 144Hz monitör bulabilirsin. Hikayeleri takip etmen gerekir.

Son düzenleyen: Moderatör:

BatuhanUcan

Hectopat
Eğer 1300 TL civarına bütçenizi artırabilirseniz 144Hz monittörler bulabilirsiniz. İtopya ve Hepsiburada'da zaman zaman bu fiyat aralığında monitör bulabilirsiniz.

KS
KS
O

Okan Kurt

Centipat
Donanım arşivi ınstagram hesabında her gün indirimli şeyler paylaşıyor 1300 tl ortalamasında 144hz monitör bulabilirsin. Hikayeleri takip etmen gerekir.
Teşekkürler, takibe alıyorum.

Eğer 1300 TL civarına bütçenizi artırabilirseniz 144Hz monittörler bulabilirsiniz. İtopya ve Hepsiburada'da zaman zaman bu fiyat aralığında monitör bulabilirsiniz.

Mecburen artacak ya, 1000 TL'ye çok zor sanırım.
Şu anda İtopya'da 1200TL'ye bu monitör var, bir göz atabilirsiniz. Sanırım ben de alacağım :)

https://www.itopya.com/viewsonic-24-vx2458-p-mhd-144hz-1ms-hdmi-dp-fhd-freesync-gaming-monitor/

Çok iyiymiş bu, bundan alacağım sanırım.

Yukarı