1000 TL mouse önerisi

AnatolianTiger

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim gibi 1000 TL civarinda FPS oyunları için bir Gaming mouse arıyorum. Kablolu ya da kablosuz olması fark etmez. Marka takıntım da yok. Bu yüzden bütün önerilere açıgım. Şimdiden yardim eden, etmeyen herkese teşekkür ederim.

Bütçeye uygun:

İtopya linki attım. Akakçeden bakabilirsin.

Bütçe altı Güzel Mouseler:

Bütçeye uygun:

İtopya linki attım. Akakçeden bakabilirsin.

Bütçe altı Güzel Mouseler:

Tesekkur ederim şimdi hepsine bakıyorum.
Elin büyükmü fareyi nasıl tutuyorsun?
Elimin ölçülerini ve tutuşu söylememişim kusura bakmayın. 18-9 el ölçülerim. Tutuşumda palm

Bütçeni biraz aşıyor fakat değecektir kesinlikle.

Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Biraz araştırdım şarjının bitmemesi ve hafifliği açısından beğendim. Ancak bu ıps ve sensör açısından pek bir bilgim yok o konuda düşünceleriniz nelerdir ? Daha iyisi var mı yoksa en iyisi bu mouse mu ? Duruma göre bütçemi biraz daha arttırabilirim.

Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Biraz araştırdım şarjının bitmemesi ve hafifliği açısından beğendim. Ancak bu ıps ve sensör açısından pek bir bilgim yok o konuda düşünceleriniz nelerdir ? Daha iyisi var mı yoksa en iyisi bu mouse mu ? Duruma göre bütçemi biraz daha arttırabilirim.
Sensörünün iyi olduğunu biliyorum fakat çok bilgili değilim. Şarj konusunda bayağı iyi. Bunun dışında profesyonel oyuncular tarafından çokça tercih edilen bir mouse. Yine de şu makaleyi okumanızda fayda var.

Herkese merhaba arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim gibi 1000 TL civarinda FPS oyunları için bir Gaming mouse arıyorum. Kablolu ya da kablosuz olması fark etmez. Marka takıntım da yok. Bu yüzden bütün önerilere açıgım. Şimdiden yardim eden, etmeyen herkese teşekkür ederim.

Geri
Yukarı