1000 TL Notebook ve PC İçin Hoparlör Tavsiyesi

rubarovan21

Kilopat
Yer
Diyarbakır
Daha fazla  
Yeni bir monitör aldım fakat içinde dahili hoparlör bulunmuyor. Ben de hem bilgisayarımı bağlayabileceğim, hem de taşınabilir olarak kullanabileceğim kaliteli hoparlör alıyorum. Fiyat olarak bin liranın üzerine çıkmazsa sevinirim. Onun dışında şarj süresi de çok çok ekstra önemli değil ama bi 5-6 saat olsa iyi olur. JBL Flip serisine baktım, Flip5'i almaya karar kıldım fakat bir videoda gördüğüm bir durum üzerine vazgeçtim gibi oldu. Flip5'le yapılan bir testte video izlerken gecikme yaşatıyordu. Bu da bilgisayarda kullanacağım için istemediğim bir durum. Eğer siz kullanıyorsanız ve böyle bir durum yoksa bunu paylaşırsanız benimle Flip5 almayı düşünüyorum. Bir şey daha eklemek istiyorum Hoparlör yatay bir şekilde konumlandırılabilirse çok çok iyi olur bu da bana monitörün altına bırakabilme şansı verir. Sizin de önerebileceğiniz hoparlör'ler varsa önerebilirseniz sevinirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı