1000 TL Oyuncu Faresi Tavsiyesi

Yigit0726

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
İnşaat Mühendisi
Arkadaşlar merhaba. Yıllardır kullandığım farem öldü ölecek. Hakkını vere vere de kullandım hani hiçte pişman etmedi verdiğim 50 liraya. :) A4 Tech X7 F7 kullanıyorum şu an kırmızı olandan.

Sorum net ele tam oturan ( elim bu fare için tam oturaklı ) genellikle FPS oyunlarına uygun bir fare arayışındayım.

G903 alasım var ancak fareye ısınamadım gibi o yüzden tavsiyelerinizi bekliyorum. Kablo işinden bıktığım için kablosuz bağlantılı bir fare istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Mümkünse kullanıcılardan tavsiye rica ediyorum.

Son düzenleme:
Kesinlikle G900 ya da G903 öneririm. Powerplay fare matı almayı düşünürseniz G903 çok iyi olur, yok ben farklı fare matı kullanacağım diyorsan G900 yeterlidir. G900 şuana kadar kullandığım ve denediğim fareler arasında en başarılı bulduğum fare olmuştur.
Powerplay için aslında G903 almayı planlıyordum (aslında G903'ü araştırırken öğrendim powerplayi baya kullanışlı gözüküyor) ancak Türkiye'de satışı yok şuan sebebini bilmiyorum. G903 tercihi yine baskın duruyor anlaşılan :) Teşekkür ederim..

Powerplay için aslında G903 almayı planlıyordum (aslında G903'ü araştırırken öğrendim powerplayi baya kullanışlı gözüküyor) ancak Türkiye'de satışı yok şuan sebebini bilmiyorum. G903 tercihi yine baskın duruyor anlaşılan :) Teşekkür ederim..
Ayırdığın bütçeye insanlar "Sen deli misin? Git tedavi ol." kafasında yaklaştığı için ülkemizde bu tarz yüksek fiyatlı ürünler pek gitmiyor.

G900'un incelemesi Technopat Youtube kanalında var oradan fikir sahibi olabilirsiniz onun dışında diğer arkadaşında dediği G903 de başka bir alternatif, bu bütçe bandında Logitech sizin için en iyi tercih olur bence.

Wireless olarak en çok önerilen ve profesyonellerin sıklıkla kullandığını gördüğüm model Logitech G Pro Wireless. Bana kalırsa gidip elinizde test edip, tutuş şeklinize en uygun mouse’u seçmeniz daha doğru olur.
Katılıyorum gidip Teknosa vatan gibi yerlerden deneyip almak daha mantıklı 140 TL ye fare aldım elime oturmuyor 40 TL Lik mauslar daha iyi olabiliyor elin şekline göre

Kardeşim G603 ve M220 mousem var. Genellikle M220 Slient kullanıyorum. G603'ü sadece macro özelliği için kullanıyorum. Büyük tip mouselere alışamıyorum, özellikle tık sesine katlanamıyorum. G703'e bir bak kardeşim. Gayet şık ve zarif.

Karşı tarafın o kadar tahrik edici konuşmasına karşı tek bir kelime kötü, hakaret içeren gönderi yazmamama rağmen hangi mesajımdan dolayı ceza aldığımı ve nedenini öğrenebilir miyim forum moderatörleri ?
Buraya yazıyorum çünkü iletişime geçebileceğim kimse yok.
Ayırdığın bütçeye insanlar "Sen deli misin? Git tedavi ol." kafasında yaklaştığı için ülkemizde bu tarz yüksek fiyatlı ürünler pek gitmiyor.

Kimse o tarz yaklaşmadı arkadaşa. Tamamen üslubundan dolayı bu tepkiyi gördü. Sadece ülkemizde değil ayrıca mantıklı olun lütfen yurt dışında 1000 euro verip kim mouse alır?

Kimin ne kadar parası var beni ilgilendirmez. Yurt dışında insanların 2 günde kenara attığı parayla aldığı ürünü biz burada Asgari ücretin yarısına alabiliyoruz. Bu kanıksanacak bir durum değil. Ülkemizde bu ürünlerin çok rağbet görmemesi yukarıda bahsettiğiniz kafadan dolayı değil ülke gerçeklerindendir.

Son düzenleme:
"1.000 TL'ye mouse almak mantık işi değil" gibi saçma yorumlara kafanı takma. Kim hangi bütçeye ne almak istiyorsa onu alır. Soruna gelecek olursak o fiyat aralığında en iyi seçeneğin Logitech olur. En azından bana göre öyle. Yalnız G903 için bir kaç tanıdığım kullandıktan bir süre sonra çift tıklama problemi yüzünden geri gönderdiler. Yenisini yolladı gönderdikleri firmalar. Genel bir problem mi, yoksa sadece onlara mı denk geldi bilemiyorum. Geriye kalan bütün özelliklerinden şikayetlerini duymadım. Genel olarak çok memnunlar. G900 veya G903 ikilisinden birini seçebilirsin.

"1.000 TL'ye mouse almak mantık işi değil" gibi saçma yorumlara kafanı takma. Kim hangi bütçeye ne almak istiyorsa onu alır. Soruna gelecek olursak o fiyat aralığında en iyi seçeneğin Logitech olur. En azından bana göre öyle. Yalnız G903 için bir kaç tanıdığım kullandıktan bir süre sonra çift tıklama problemi yüzünden geri gönderdiler. Yenisini yolladı gönderdikleri firmalar. Genel bir problem mi, yoksa sadece onlara mı denk geldi bilemiyorum. Geriye kalan bütün özelliklerinden şikayetlerini duymadım. Genel olarak çok memnunlar. G900 veya G903 ikilisinden birini seçebilirsin.
1000₺ verip çift tıklayan mouse önermek çok daha mantıklı bir hareket olsa gerek, haklısınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı