1000 TL paten önerisi

Salih Gürbüz

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Patenler hakkında fazla bilgiye sahip değilim. Yeni araştırmaya başladım. İlk etapta almak istediğim paten ile zıplama vs pek yapmayı düşünmüyorum ama cadde de vs sürmeyi düşünüyorum. Daha çok ulaşım için kullanacağım. Bütçem en fazla 1000 TL ama işimi görecek, yeterli kalitede ki en uygun fiyatlı modeli önerirsiniz daha iyi olur. Ayak numaram 42-43. Şimdiden teşekkürler.

Patenler hakkında fazla bilgiye sahip değilim. Yeni araştırmaya başladım. İlk etapta almak istediğim paten ile zıplama vs pek yapmayı düşünmüyorum ama cadde de vs sürmeyi düşünüyorum. Daha çok ulaşım için kullanacağım. Bütçem en fazla 1000 TL ama işimi görecek, yeterli kalitede ki en uygun fiyatlı modeli önerirsiniz daha iyi olur. Ayak numaram 42-43. şimdiden teşekkürler.

MF 500 şu an da 1000TL ancak internette hiç kalmadı belki detachlon mağazasında vardır şansınıza bağlı. Onun haricinde 100TL daha koyarsan fit 500 alabilirsin. Koyamazsan da fit 5 alabilirsin iyi patendir. Hepsi detachlon ürünüdür mağaza da bulabilirsiniz. Bu arada daha giriş seviye olsun istiyorsanız fit 100 de iyidir ancak frame isminde önemli bir parçası plastik bu da bana pek güvenilir gelmiyor doğrusu. Veya nerede yaşadığınızı söylerseniz sizin için 2.el ilanlara da bakabilirim. Ve bir paten aldıysanız yanında kesinlikle destek seti de almalısınız hocam.

Hocam açıkçası 1000 TL vermek istemiyorum. :) Fit 100 eğer işimi görecekse onu alabilirim.
Screenshot_20220529-072159.png

Bu nasıl hocam? Genel olarak iyi yorumlar almış.
MF 500 şu an da 1000TL ancak internette hiç kalmadı belki detachlon mağazasında vardır şansınıza bağlı. Onun haricinde 100TL daha koyarsan fit 500 alabilirsin. Koyamazsan da fit 5 alabilirsin iyi patendir. Hepsi detachlon ürünüdür mağaza da bulabilirsiniz. Bu arada daha giriş seviye olsun istiyorsanız fit 100 de iyidir ancak frame isminde önemli bir parçası plastik bu da bana pek güvenilir gelmiyor doğrusu. Veya nerede yaşadığınızı söylerseniz sizin için 2.el ilanlara da bakabilirim. Ve bir paten aldıysanız yanında kesinlikle destek seti de almalısınız hocam.
Hocam ben fazla pateni zorlamak istemiyorum. Yani sadece bazen hızlı giderim o kadar. Bu yüzden çok kaliteli olmasına gerek yok fit 100 iş görüyorsa onu alayım.

Akrobasi vs yapmayacağım için destek setine ihtiyacım olmaz diye düşünüyorum.

Sizce paten ulaşım için kullanılır mı? Yani merak ettiğim çok yorucu mu?

Son düzenleme:
Hocam açıkçası 1000 TL vermek istemiyorum. :) fit 100 eğer işimi görecekse onu alabilirim.
Eki Görüntüle 1402678
Bu nasıl hocam? Genel olarak iyi yorumlar almış.

Hocam ben fazla pateni zorlamak istemiyorum. Yani sadece bazen hızlı giderim o kadar. Bu yüzden çok kaliteli olmasına gerek yok fit 100 iş görüyorsa onu alayım.

Akrobasi vs yapmayacağım için destek setine ihtiyacım olmaz diye düşünüyorum.

Sizce paten ulaşım için kullanılır mı? Yani merak ettiğim çok yorucu mu?

Hocam o tip markasız patenlerden ne olur kaçının. Fit 100 gayet güzeldir yanına bir de destek seti alsanız tadından yenmez. Ulaşım demişsiniz hocam ilk olarak 0 patenle ulaşım 1 tık zordur. Patenin tekerini rulmanlar döndürür. Bu rulmanların abec sayısı vardır ve arttıkça patende gözle görülür artış görülür. Fit 100 abec 5 yani orta seviye bir patendir. Kullandıkça rulmanlar açılır ne kadar hızlı ve ne kadar çok kullanırsanız o kadar kısa süre de açılır rulmanlar. Rulmanları açık bir fit 100, ulaşım için iyi olsa da kapalı bir fit 100 sizi yolculuğun sonunda yorabilir. Ben mesela orta yol gittim fit 500 ile fit 100'den açık ara daha hızlı rampaları çıkmak hariç aşırı yormamıştı. Gideceğiniz mesafeye bağlı kısa yol da yormaz ama uzun yolda eğer ki bayırlar varsa yorar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı