1000 TL PC Toplama

Bütçem bu kadar. Bu laptopun ömrünün bittiğini düşünüyorum. Sizce bu paraya CS:GO'da 30-40 FPS alabilecek bir sistem toplanabilir mi? Önerilerinizi bekliyorum.
kardeş naptın ya 1000tl ne :kıkırda: dolar düşerse 1300tl en az (sıfır istiyorsan tabii ki)

Sıfır olarak IGPU tabanlı bir sistem kurmayı deneyebiliriz.

Benim önerim 1000₺'ye DDR4, sıfır ve garantili parçalardan oluşan ikinci el bir sistem kurmanızdır.

Eğer geliştirme yapmayı düşünmüyorsanız DDR3 bir sistem toplayarak daha fazla performans vermesini sağlayabiliriz.

Örnek Sistem:

İşlemci: İntel Pentium G4400 3.3 GHZ - İşlemci

Anakart: MSI H110M PRO-VD Intel H110 Soket 1151 DDR4 2133Mhz - Anakart

RAM: Kingston 8 GB DDR4 2133MHz RAM

Ekran Kartı: R7 240

HDD: Seagate Barrucada 500GB 7200Rpm 64MB Harddisk

PSU: ZALMAN 400 W Güç Kaynağı

Kasa:Deep Cool Tesseract SW WH Kasa

Bu tarz sıfır, temiz ve garantili donanımlardan bahsediyorum.

Mesela bu sistem CS:GO'da bahsettiğiniz değerleri verecektir.

Ayrıca DDR4 olduğu için geliştirmeye müsaittir.

Eğer o bahsettiğiniz değerler size yetiyorsa ekran kartı yerine I5 işlemci alıp, HD Graphics ile oynamanız daha iyi olur.

X5460 ve GTX 1050 ile PUBG bile oynanıyor bildiğim kadarıyla. Çok hakim değilim bu Xeon işlemcilerle sistem toplama işlerine o yüzden çok yardımcı olamayacağım ama üstte yazdığım işlemci - ekran kartı ikilisini araştırmanızı öneririm. Bu bütçeye böyle bir sistem toplanabilir gibi sanki.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı