1000 TL ses kartı iyi olan ATX anakart önerisi

wroNN

Kilopat
Daha fazla  
AM4 soket, en fazla 1000 TL'ye kadar, mümkünse daha uygun, 3000 MHz, USB 3.0 desteği olan bir anakart arıyorum.

Ses kalitesinden beklenti insandan insana değişir. Bugüne kadar hiç en üst seviye anakart kullanmadım ama bence hiçbir onboard ses kartı harici ses kartının verdiği sesi veremez. Benim tavsiyem sadece ses için anakarta fazla para vermektense 2. el eski bir Creative ses kartı alman. Ben 2. el Creative X-Fi Titanium ses kartını yanlış hatırlamıyorsam 130 lira gibi bir rakama almıştım.

Şu an mATX var ama küçük olması çok batmaya başladı nedense. RAM takarken ekran kartı çıkartırken falan hep zorlanıyorum.
Ses kalitesinden beklenti insandan insana değişir. Bugüne kadar hiç en üst seviye anakart kullanmadım ama bence hiçbir onboard ses kartı harici ses kartının verdiği sesi veremez. Benim tavsiyem sadece ses için anakarta fazla para vermektense 2. el eski bir Creative ses kartı alman. Ben 2. el Creative X-Fi Titanium ses kartını yanlış hatırlamıyorsam 130 lira gibi bir rakama almıştım.
Önerebileceğiniz ses kartı var mı ?

Bence anakartın oboard ses kartı seni üzmez bence ama yine de sen bilirsin istersen internette bulabilirsin.
Bence bu da senin işini fazlasıyla görecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı