1000 TL supplement tavsiyesi

Plory

Centipat
Merhaba. Fitness'a yeni başladım. 1.65 boy ve 50 kiloyum, 16 yaşındayım. Kilo almam için 1000 TL'ye kadar herhangi supplement, ne olursa, açıklamasıyla beraber önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Gainer, kilo almaya yardımcı bir üründür. Yüksek miktarda karbonhidrat ve protein içerir.

Kreatin, kasta su tutarak kasların sertleşmesini, daha büyük gözükmesini sağlar ve vücuda su olarak kilo aldırır.

ZMA, neredeyse her sporcunun kullandığı Magnezyum, Zinc ve B6 Vitaminidir. Ne kadar önemsiz gözükse de, kasların büyümesine yardımcı olur.

Gainer, kilo almaya yardımcı bir üründür. Yüksek miktarda karbonhidrat ve protein içerir.

Kreatin, kasta su tutarak kasların sertleşmesini, daha büyük gözükmesini sağlar ve vücuda su olarak kilo aldırır.

Zma, neredeyse her sporcunun kullandığı magnezyum, zinc ve B6 vitaminidir. Ne kadar önemsiz gözükse de, kasların büyümesine yardımcı olur.

Hocam, gerçekten çok teşekkür ederim. Fakat aklıma takılan birkaç şey var. Attığınız gainerın fiyatı çok ucuz geldi, kalitesi falan nasıldır? Ben bunu almayı planlıyordum. " Hardline Progainer 5000 gr Çikolata Aromalı ,kilo Alma Konusunda Yardımcı . Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL " bir de site güvenilir midir?

Hocam, gerçekten çok teşekkür ederim. Fakat aklıma takılan birkaç şey var. Attığınız gainerın fiyatı çok ucuz geldi, kalitesi falan nasıldır? Ben bunu almayı planlıyordum. " Hardline Progainer 5000 gr Çikolata Aromalı ,kilo Alma Konusunda Yardımcı . Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL " bir de site güvenilir midir?

Asla Hardline önermiyorum. Sofra şekeri kullanıyorlar ve tadı karışımı falan çok kötü.

Attığımın ucuz olmasının sebebi, BigJoy'un alt markası olması ve servis sayılarının farklı olması.

Kalite olarak 40 yılı aşkın süredir hammadde sağlayan Avrupa'nın neredeyse en büyüğü olan Volac markasından gelmektedir.

Asla Hardline önermiyorum. Sofra şekeri kullanıyorlar ve tadı karışımı falan çok kötü.

Attığımın ucuz olmasının sebebi, Bigjoy'un alt markası olması ve servis sayılarının farklı olması.

Kalite olarak 40 yılı aşkın süredir hammadde sağlayan Avrupa'nın neredeyse en büyüğü olan volac markasından gelmektedir.

Çok teşekkür ederim. Yarın hepsini alacağım. Çok zahmet verdim ama hepsinin günde ne kadar ve ne nasıl kullanmam gerektiğini söyler misiniz? Gainerı bir video da zayıf bir çocuk günde 5 ölçek kullanıyordu, fakat internette 1 2 ölçek kullanın falan yazıyor kafam karıştı.

Çok teşekkür ederim. Yarın hepsini alacağım. Çok zahmet verdim ama hepsinin günde ne kadar ve ne nasıl kullanmam gerektiğini söyler misiniz? Gainerı bir video da zayıf bir çocuk günde 5 ölçek kullanıyordu, fakat internette 1 2 ölçek kullanın falan yazıyor kafam karıştı.

Gainer: antrenman sonrasında günde 1 kere 2 ölçek.
Kreatin: antrenman sonrasında 1 ölçek, gainer ile karıştırılabilir.
ZMA: aç karna günde 3 kapsül.

Gainer: Antrenman sonrasında günde 1 kere 2 ölçek.
Kreatin: Antrenman sonrasında 1 ölçek, gainer ile karıştırılabilir.
Zma: Aç karna günde 3 kapsül.

Çok yardım ettiniz, çok teşekkürler.

@emircanunlts Hocam, merhaba tekrardan rahatsız ediyorum ama daha önce hiç spor geçmişim yok sadece 1 ay spora gittim. Yarın başlayacağım yarından itibaren spor geçmişim olmamasına rağmen bu supplementleri kullansam sıkıntı olmaz değil mi?

Son düzenleme:
Çok yardım ettiniz, çok teşekkürler.

@emircanunlts Hocam, merhaba tekrardan rahatsız ediyorum ama daha önce hiç spor geçmişim yok sadece 1 ay spora gittim. Yarın başlayacağım yarından itibaren spor geçmişim olmamasına rağmen bu supplementleri kullansam sıkıntı olmaz değil mi?
Kreatini birkaç ay sonra kullanın. Diğerlerini hemen kullanabilirsiniz.

Zma, neredeyse her sporcunun kullandığı magnezyum, zinc ve B6 vitaminidir. Ne kadar önemsiz gözükse de, kasların büyümesine yardımcı olur.

Hocam tekrardan merhaba, zmayı ve gainerı aldım fakat ölçek çıkmadı. Toz poşetle gelmiş altına baktım orada da yok. Nerede olabilir bilginiz var mı? Bir de zma yı su ile birlikte yutacağım değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı