1000 TL supplement tavsiyesi

Gainer: antrenman sonrasında günde 1 kere 2 ölçek.
Kreatin: antrenman sonrasında 1 ölçek, gainer ile karıştırılabilir.
ZMA: aç karna günde 3 kapsül.
Hocam merhabalar, ben de kilo almaya çalışıyorum. En başta sadece gainer almayı düşünüyorum, kreatini de 3 4 ay sonra almayı düşünüyorum. Acaba 1 ölçek kaç gram? Bir de ZMA'yı en başta alıp direk başlayayım mı yoksa onu da mı kreatinle alayım?

Hocam merhabalar, ben de kilo almaya çalışıyorum. En başta sadece gainer almayı düşünüyorum, kreatini de 3 4 ay sonra almayı düşünüyorum. Acaba 1 ölçek kaç gram? Bir de ZMA'yı en başta alıp direk başlayayım mı yoksa onu da mı kreatinle alayım?
Sitesinde kaç gram olduğu yazar. ZMA her zaman kullanılabilir.

Sitesinde kaç gram olduğu yazar. ZMA her zaman kullanılabilir.
Hocam son bir sorum var izninizle. Sitede gainer için spordan 1 saat önce 1 ölçek spordan hemen sonra 1 ölçek şeklinde kullanın denmiş. Siz spordan sonra 2 ölçek demişsiniz. Hangi kullanım daha doğru olur? Bir de sütle besin değerleri daha fazla oluyor ama sütün sindirimi daha uzun sürüyormuş, sizce besin değerleri ve sindirim süresini göz önüne alırsak sütle mi almak daha mantıklı suyla mı? Teşekkürler yanıtlarınız için.

Hocam son bir sorum var izninizle. Sitede gainer için spordan 1 saat önce 1 ölçek spordan hemen sonra 1 ölçek şeklinde kullanın denmiş. Siz spordan sonra 2 ölçek demişsiniz. Hangi kullanım daha doğru olur? Teşekkürler yanıtlarınız için.
Gainerdan gainera göre servis değişir. Örneğin BigJoy, 2 ölçek = 1 servis olarak öneriyor. Eğer çok zayıf birisiyseniz 2+2 = 2 servis olarak öneriyor sabah ve akşam olarak.

Gainerdan gainera göre servis değişir. Örneğin BigJoy, 2 ölçek = 1 servis olarak öneriyor. Eğer çok zayıf birisiyseniz 2+2 = 2 servis olarak öneriyor sabah ve akşam olarak.
Çok zayıf olduğumu düşünmüyorum hocam 179 boy ve 63 kilo. Bir de sütle besin değerleri daha fazla oluyor ama sütün sindirimi daha uzun sürüyormuş, sizce besin değerleri ve sindirim süresini göz önüne alırsak sütle mi almak daha mantıklı suyla mı?

Geri
Yukarı