1000 TL telefon önerisi

Skywater goksu

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Lumia 1020 telefonumu değiştirmeyi düşünüyordum, merdivenlerden düştü ekran patates oldu. 400TL para istiyorlar her yere götürdüm, her yerde aynı fiyat. Bende max. 1000TL bütçe ayırarak fiyat-performans dengesi iyi olan bir telefon arıyorum. Aklımda Sony Xperia M4 Aqua var. 8GB olması sıkıntı değil. Suya dayanıklı olması ve pilinin iyi gitmesi hoşuma gitti. Lumia 1020 gibi bir kamera performansı bulamayacağım farkındayım. Sıkıntı değil. Siz ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
telefonum kırılmıştı acil olarak son güncellenmiş olan LG G3 almıştım hatta technopat incelemesi mevcut

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alırsan 32 gb almanı tavsiye ederim verdiğin paranın hakkını veriyor bütçeni çok az bir miktar artırabilirsen G4 bile rahatlıkla alabilirsin.

kısaca yaziyim
16 gb olan 2 gb bellek mevcut
32 gb olan 3 gb bellek mevcut ( yani ram )
fiyatı :980 TL 1050 TL aralığında rahatlıkla bulabilirsin.

Sony Xperia M4 Aqua'yı zaten sen söylemişsin, bende farklı örnekler vermek istedim. :D
Ama kusura bakma, böyle biraz farklı anlaşılmış haklısın. M4 Aqua'da çok güzel bir telefon, onu da ekle listeye.
Bugün gold'a gittim, orada gezinirken m4 aqua'yı gördüm görevli arkadaşlara ''telefonun üstüne su dökebilir miyim?'' diye sordum. İzin vermediler :D Sizin dediğiniz cihazları da tek tek inceleyeceğim (y)

Bugün gold'a gittim, orada gezinirken m4 aqua'yı gördüm görevli arkadaşlara ''telefonun üstüne su dökebilir miyim?'' diye sordum. İzin vermediler :D Sizin dediğiniz cihazları da tek tek inceleyeceğim (y)
Öyle bir şeye izin vermeleri imkansız zaten. :D Dediğim telefonlara da bakarsın hangisi hoşuna giderse artık. :)

Sony Xperia M4 Aqua'yı zaten sen söylemişsin, bende farklı örnekler vermek istedim. :D
Ama kusura bakma, böyle biraz farklı anlaşılmış haklısın. M4 Aqua'da çok güzel bir telefon, onu da ekle listeye.
Sony Xperia M4 almanı önermem hafıza cok sorun oluyor 3 4 uygulama yüklüyosun güncelleme dahi yapamıyorsun Fotoraf kalitesi vb cok kötü oluyor genelde depolama doldunda

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı