1000 TL Wireless kulaklık önerisi

Antonio Montana

Kilopat
Yer
El Fureidis
Benim Wireless kulaklık alma gibi bir düşüncem var ama kararsız kaldım. Şarjının uzun gitmesi, sesinin ve mikrofonun kaliteli olması gerekli. Ben günlük 15-16 saat PC başındayım. Gerek oyun oynuyorum gerek film izliyorum, tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bütçe: 1000 TL (maksimum 1100 TL)

Son düzenleyen: Moderatör:
SteelSeries Arctis 7 2019 alabilirsiniz.

Bir ara 1100 lira civarındaydı fiyatı artmış belki indirim gelirse ucuzlayabilir buna da bakabilirsiniz.

SteelSeries Arctis 7 2019 alabilirsiniz.
Arctis 7 kablolu olarak da kullanılabiliyor mudur?
Bir ara 1100 lira civarındaydı fiyatı artmış belki indirim gelirse ucuzlayabilir buna da bakabilirsiniz.
Dell ürünü hiç kullanmadım. Tercih etmiyorum pek..

Ben de Arctis 7 ve Cloud Flight kullandım, ikisi de çok güzel kulaklıklar. Arctis 7 biraz daha oyun odaklı iken Cloud Flight genel anlamda daha iyi sese sahip. Konfor olarak ise Arctis 7 kesinlikle daha rahat. Ben Cloud Flight ile pek rahat edemedim.

Ben de Arctis 7 ve Cloud Flight kullandım, ikisi de çok güzel kulaklıklar. Arctis 7 biraz daha oyun odaklı iken Cloud Flight genel anlamda daha iyi sese sahip. Konfor olarak ise Arctis 7 kesinlikle daha rahat. Ben Cloud Flight ile pek rahat edemedim.
Ben de şuan HyperX Cloud II kullanıyorum ve kafama çok ağırlık biniyor rahat değil, sanırım Arctis 7 alacağım.
Bir de sorum var sana wireless kulaklıklarda pil değiştirilebiliyormuş kapağı varmış Arctis'de öyle bir olay var mı?

Benim Wireless kulaklık alma gibi bir düşüncem var ama kararsız kaldım. Şarjının uzun gitmesi, sesinin ve mikrofonun kaliteli olması gerekli. Ben günlük 15-16 saat PC başındayım. Gerek oyun oynuyorum gerek film izliyorum, tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bütçe: 1000 TL (maksimum 1100 TL)
HyperX Cloud MİX

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı