1000 TL'ye ATX kasa önerisi

Angellll

Decapat
Daha fazla  
PSU'yu ayrı almayı düşünüyorum, 1000 TL civarı önerebileceğiniz hava sirkülasyonu iyi bir kasa var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Kasalar hakkında bilgim yok. Sadece 1000 lira olduklarından paylaşmak istedim.

Kasalar hakkında bilgim yok diyip fırın önerdikten sonra beğenmedim gelmesini kaldıramayıp beğenmedim atmak da komikmiş. H510i fırın ve tasarımı sorunlu, alınmaz. Senin aksine bilgim olarak söylüyorum bunu you know 😉

Hava sirkülasyonu iyi bir kasa var mı?
Konuyu okusanız keşke. Attığınız kasanın hava akışı iyi değil. Ayrıca bilmediğiniz konuya mesaj yazıp beğenmedim yediniz diye doğru öneri yapan kişiye beğenmedim atmak sizce de ironik değil mi?

Sisteminizi belirtirseniz daha iyi bir kasa önerebiliriz.

Kasalar hakkında bilgim yok diyip fırın önerdikten sonra beğenmedim gelmesini kaldıramayıp beğenmedim atmak da komikmiş. H510i fırın ve tasarımı sorunlu, alınmaz. Senin aksine bilgim olarak söylüyorum bunu you know 😉

NZXT şuna sağlı sollu güzel hava girişleri verse belki bir işe yarardı. Şu kasayı üretirken birisi de "ağa biz ne yapıyoruz " dememiş. Hem hava girişleri yanlış yerde ve yetersiz hem de tavanı neredeyse komple kapalı.

Benim kasamın da (Corsair 270R) önü tamamen kapalı ama bakıyorum iki taraflı geniş hava delikleri var, havayı o kadar iyi çekiyor ki kedinin tüylerini oradan temizliyorum. Tavan boydan boya delikli ve hava içeride sıkışmıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı