1000 TL'ye bilgisayar için koltuk tavsiyesi

Kratosmanos

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Malatya
Bütçe esnetilebilir. Ağabeyim gün boyu bilgisayar başında trade, eğitim vb. şeylerle uğraşıyor. Uzun süre bilgisayar başında kalıyor haliyle, tercih olarak kumaş olur ama bütçede avantaj sağlayacaksa deri de değerlendirilebilir. Koltuk için aradığım özellikler:
  • Kolluk ve yükseklik ayarlarının esnek olması masanın desteği biraz sıkıntı bir yerde.
  • Rahat olması.
  • Alırken de uzun süreli bir kullanım sunsa iyi olur.
Oyuncu koltuğu vb. olmak zorunda değil ofis koltuğu da olur. Bütçe olarak 1000 TL ve civarı uygun bir şey olursa iyi olur ama 1000 TL'lik herhangi bir koltuk dandik olur diye düşünüyoruz. Kaliteli bir koltuk için 2.500 TL civarlarına kadar bütçe esnetilebilir.

Kaliteli bir koltuk için 2.500 TL civarlarına kadar bütçe esnetilebilir.
V4-V3-V2-V1 modelleride olabilir ama ben bunu kullandığım için bu modeli attım. 6 aydan beri kullanıyorum memmunum sadece kargo süresi çok uzun sürüyor onun dışında bi sorun görmedim.

V4-V3-V2-V1 modelleride olabilir ama ben bunu kullandığım için bu modeli attım. 6 aydan beri kullanıyorum memmunum sadece kargo süresi çok uzun sürüyor onun dışında bi sorun görmedim.
Renk dışında farkları yokmuş diye biliyorum hocam.

Çoktan kastınız ne kadar hocam? V6-V5-V4-V3-V2-V1 modelleri arasında pek fark göremedim.

HawkChair daha prestijli bir marka gibi geliyor Xdrive'a göre, sizce nasıl arkadaşlar HawkChair mi tercih edilmeli yoksa Xdrive mı? Dayımda HawkChair V5 mevcut 1 saatlik bir tecrübem oldu oldukça rahat ve genişti bence.

HawkChair daha prestijli bir marka gibi geliyor Xdrive'a göre, sizce nasıl arkadaşlar HawkChair mi tercih edilmeli yoksa Xdrive mı? Dayımda HawkChair V5 mevcut 1 saatlik bir tecrübem oldu oldukça rahat ve genişti bence.
Bence de öyle hocam denemedim ama belli.O zaman beğendiyseniz alın derim.

Ha bir de kutunun içinden bir şey dökülürse diye 2 adet temizleme sıvısı ve bez çıkıyor bilginiz olsun.Bir de kendi sitesinden alırsanız boyun yastığına ücretsiz istediğiniz nicki yazdırabiliyorsunuz.

Bence de öyle hocam denemedim ama belli.O zaman beğendiyseniz alın derim.

Ha bir de kutunun içinden bir şey dökülürse diye 2 adet temizleme sıvısı ve bez çıkıyor bilginiz olsun.Bir de kendi sitesinden alırsanız boyun yastığına ücretsiz istediğiniz nicki yazdırabiliyorsunuz.
Hocam tam bir Technopat'sınız teşekkür ederim bilgilendirme için :D HawkChair V5 favori tercihim gibi şimdilik farklı bir önerisi ekstra bir bilgilendirmesi olan arkadaşların yorumlarına da açığım.

Hocam tam bir Technopat'sınız teşekkür ederim bilgilendirme için :D HawkChair V5 favori tercihim gibi şimdilik farklı bir önerisi ekstra bir bilgilendirmesi olan arkadaşların yorumlarına da açığım.
İyi bir seçim olacaktır hocam.Daha yeniyim aslında 40 gün falan oldu sosyale katılalı.Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı