1000 TL'ye Bluetooth Kulaklık Önerisi

Axeleteon

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar kulak üstü bir kulaklık almak istiyorum bisiklet sürerken, spor yaparken, toplu taşımada vb. Kullanmak için istediğim özellikleri yazıcam yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.

İstediğim özellikler şunlar
1 - 50mm sürücü (şart)
2 - Yüksek ses kalitesi
3 - Konfor
4 - Şık görünüm

Bütçe: 1000 TL

Aynı zamanda kendimce biraz araştırdım ve Oneodio Pro C'yi buldum isteklerimi karşılar tarzda ama yine danışmak istedim. Bilen kullanan arkadaşlar varsa bu kulaklığı tavsiye eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar kulak üstü bir kulaklık almak istiyorum bisiklet sürerken, spor yaparken, toplu taşımada vb. Kullanmak için istediğim özellikleri yazıcam yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.

İstediğim özellikler şunlar
1 - 50mm sürücü (şart)
2 - Yüksek ses kalitesi
3 - Konfor
4 - Şık görünüm

Bütçe: 1000 TL

Aynı zamanda kendimce biraz araştırdım ve Oneodio Pro C'yi buldum isteklerimi karşılar tarzda ama yine danışmak istedim. Bilen kullanan arkadaşlar varsa bu kulaklığı tavsiye eder misiniz?

Bakabilirsin.

Türkiye fiyatlarından pek emin değilim ancak 60-70 Dolar bandındaydı en son diye hatırlıyorum. Philips SHP9500 bu fiyatta önerebileceğim güzel kulaklıklardan. Tasarım konusunda tartışılır ama bir bakın isterseniz.

Bakabilirsin.
Önerin için teşekkür ederim ama almayı düşündüğüm kulaklıktan hem daha pahalı hem daha kötü :')

Türkiye fiyatlarından pek emin değilim ancak 60-70 Dolar bandındaydı en son diye hatırlıyorum. Philips SHP9500 bu fiyatta önerebileceğim güzel kulaklıklardan. Tasarım konusunda tartışılır ama bir bakın isterseniz.

Hocam internette baktım ama kablolu çıkıyor aynı zamanda 3.000 xd

Hocam valla bu arkadaşta 2000i aşıyor xd. Maalesef Türkiye ekonomisi
Bütçeyi bir tık aşabilirseniz Sennheiser RS165 önerebilirim veya daha çok ev kullanımına uygun ancak hareket halinde de üzmeyecek Behringer HC2000B de olabilir. Önerebileceğim bildiklerim maalesef bu kadar umarım yardımcı olabilmişimdir. Bu arada yukarıda yazdığınız modelin incelemelerini okudum genel anlamıyla beğenilmiş. Tecrübe etmedim ama önerileri beğenmezseniz onu da alabilirsiniz bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı