1000 TL'ye CBR 125 Cc için ekipman önerisi

Ahmet kenger

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Honda CBR 125 alma kararına vardım. Kask, dizlik ve dirseklik istiyorum. Yaklaşık olarak 1000 TL bütçe ayırdım buna. Neler önerirsiniz?

Kask için bu bütçeye en iyi bu olur. Dizlik ve dirseklik hakkında bir bilgim yok ama eldivenin yoksa onun için de ek bir bütçe ayır.

yamaha YZF 125 😉

Hocam 125'lik motora göre biraz pahalı değil mi ileride motor değişmeyide düşünmüyorum bizim motor alacağımız yerde bana genelde 450-500TL'lik kasklar önerdi de abi.

Hocam 125'lik motora göre biraz pahalı değil mi ileride motor değişmeyide düşünmüyorum bizim motor alacağımız yerde bana genelde 450-500TL'lik kasklar önerdi de abi.
Hocam ben size bu bütçe için olabileceğinin en iyisini önerdim ne de olsa kask en önemli kısım. Ama şöyle de bir durum var; eğer motoru almadıysanız ve alacağınız yer galeri veya bayii ise, oradaki çalışanlardan almanız daha iyi olacaktır. Hem pazarlık fırsatı yakalarsınız hemde o tür yerlerde kaliteli markalar olur. Ama senin için daha uygun fiyatlı bir şeyler bakarım.

Hocam ben size bu bütçe için olabileceğinin en iyisini önerdim ne de olsa kask en önemli kısım. Ama şöyle de bir durum var; eğer motoru almadıysanız ve alacağınız yer galeri veya bayii ise, oradaki çalışanlardan almanız daha iyi olacaktır. Hem pazarlık fırsatı yakalarsınız hem de o tür yerlerde kaliteli markalar olur. Ama senin için daha uygun fiyatlı bir şeyler bakarım.

Motorla ekipmanları ayrı yerden alacağım ama oranın sahibi babamla samimi arkadaş ki fiyatları indirimli o şekilde söyledi hatta bizimle ortak birkaç işleri var söylediğine göre liste fiyatıydı 😅

Motorla ekipmanları ayrı yerden alacağım ama oranın sahibi babamla samimi arkadaş ki fiyatları indirimli o şekilde söyledi hatta bizimle ortak birkaç işleri var söylediğine göre liste fiyatıydı 😅
Özellikle Givi aklımda kalmıştı, şimdi biraz daha araştırdım çok önerilen bir kask. Alternatif olarak Axxis'i de koydum. Asıl güzel olanlar dolardan felaket etkilenmiş hepsi 1000-1700 TL civarında. Ama önerim Givi.

Özellikle givi aklımda kalmıştı, şimdi biraz daha araştırdım çok önerilen bir kask. Alternatif olarak Axxis'i de koydum. Asıl güzel olanlar dolardan felaket etkilenmiş hepsi 1000-1700 TL civarında. Ama önerim givi.

Givinin fiyatı da iyiymiş teşekkürler model olarak da hoş duruyor.

Geri
Yukarı