1000 TL'ye ekipman önerisi

muhammed burak

Hectopat
1000 TL bütçem var. Klavye, mouse, kulaklık, olursa da mousepad büyük boy. Fare olarak SteelSeries Rival 300S veya Razer DeathAdder Elite arasında kaldım. Veya hangisi iyiyse belirtirsiniz öneriniz için şimdiden teşekkürler.

SteelSeries Rival 300S diğer farelere nazaran daha uzun ömürlü ve daha rahat hissettirecektir sizi. Ama tabii ki de elinizin boyutları'da önemli dikkate almayı unutmayın. Klavye'de HyperX, kulaklıkta ise Razer veya Corsair öneririm. Ama sanırım bunları aldıktan sonra büyük boy Mousepad'e bütçe kalmayabilir.

SteelSeries Rival 300S diğer farelere nazaran daha uzun ömürlü ve daha rahat hissettirecektir sizi. Ama tabii ki de elinizin boyutları'da önemli dikkate almayı unutmayın. Klavye'de HyperX, kulaklıkta ise Razer veya Corsair öneririm. Ama sanırım bunları aldıktan sonra büyük boy Mousepad'e bütçe kalmayabilir.

Reis bana bu söyledigin markalar ile ilgili ürün önerir misin ? Mousepad önemli degil.

Reis bana bu söyledigin markalar ile ilgili ürün önerir misin ? Mousepad önemli degil.

1000 TL'yi biraz aşıyor ancak alındı mı kaliteli ve uzun ömürlü olması işinize yarıyacaktır.

1000 TL'yi biraz aşıyor ancak alındı mı kaliteli ve uzun ömürlü olması işinize yarayacaktır.

Hiç önemli degilsin cansın reis sağ ol.

Deathadder Elite kullanıyorum, yaklaşık 3 yıl oluyor. Çok memnunum. Sağlam ve kaliteli olduğu çok belli olan bir mouse. Hiçbir sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar. Öneririm size de.

Klavye, kulaklık konularında pek bir bilgim yok açıkçası. Alacağım zaman araştırıyorum sadece. Konuda Deathadder Elite ismi geçince tecrübemi aktarayım istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı