1000 TL'ye ekran kartı önerisi

Bütçe
1200
Açık konuşmak gerekirse benim bilgisayardan iyi :D işlemci biraz düşük kalmışta neyse bu arada ekran kartını belirtmediniz? Eğer ekran kartı yoksa ve monitörü satmak istemiyorsanız 1400 gibi bir teklif adil olur.

Dostum ekran kartını da yazdım SSD HDD de var tahminen kaç TL olur? =)
GTX 960 alabilirsin (1050 Ti gücünde ama daha ucuz)

Link verebilir misin bulamadımda.

İşlemcim i3-3220. 1000-1200 TL ekran kartı önerir misiniz? Bu konularda pek bilgim yok. Sıfır olursa iyi olur. PSU o kadar güçlü değil.

O sisteme yatırım yapmayın bütçenizi biraz daha zorlayabilirseniz eski sisteminizi satıp üstüne daha koyun size 3000 TL gibi bir fiyata R5 APU sistem bakalım.

İki tane ekran kartı var hangisini taksam bilmiyorum GT 710 var muhtemelen satarsam üsütnde o kalacak bir de R7 240 var 2 GB.
bendede r7 240 var daha yüksek fps alırsın onu kullanırsan ama 2sinden birini satarsan gt 710u satmanı tavsiye ederim çünkü ekran kartları güçsüzlenince unutulur r7 240hın hala birazcık ömrü kaldı piyasada ama gt 710 öldü

O sisteme yatırım yapmayın bütçenizi biraz daha zorlayabilirseniz eski sisteminizi satıp üstüne daha koyun size 3000 TL gibi bir fiyata R5 APU sistem bakalım.
Bende de R7 240 var daha yüksek FPS alırsın onu kullanırsan ama 2'sinden birini satarsan GT 710u satmanı tavsiye ederim çünkü ekran kartları güçsüzlenince unutulur R7 240hın hala birazcık ömrü kaldı piyasada ama GT 710 öldü

Tamam dostum teşekkürler

Geri
Yukarı