1000 TL'ye Ekran Kartı Tavsiyesi

Bilgisayarı evde mi kullanacaksın?
Oyun mu oynayacaksın?
Gerçekten bilgisayar almayı düşünüyor musun?
Bu soruları kısaca kendine cevapla, kararını sürekli kim değiştiriyorsa onu dinleme. :)

Bilgisayarı evde mi kullanacaksın?
Oyun mu oynayacaksın?
Gerçekten bilgisayar almayı düşünüyor musun?
Bu soruları kısaca kendine cevapla, kararını sürekli kim değiştiriyorsa onu dinleme. :)
Evet, evde kullanacağım. İlk önce, toplama bilgisayar alacaktım, sonra kuzenime felan sordum, laptop al dedi. Biraz araştırdım güzel laptoptu, sonra dedim, bu parayla çok daha güzel bilgisayar toplanır. O da tamam dedi. Yani toplama alacağım. Bu arada evet cidden almayı düşünüyorum :) Para biriktiriyorum şuan, bu hafta bir 450 TL elime geçecek. Toplam 1500 gibi bir para olacak, sonrasınıda tamamlıyacağım.

Arkadaşa önce bütçesine göre güzel bir öneri yaptık sonra fikrini değiştirip diz üstü almak istedi.
Eğer oyun oynayacaksan evinde masaüstü al hem daha fazla verim alırsın hem bakımını rahat yaparsın. Sen bütçeni artırmaya bak sana güzel bir öneri daha yaparız tatlı tatlı oyun oynarsın. :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı