1000 TL'ye fare onerisi

Logitech G502. ele oturan büyük bir yapısı var. Tekerleğiyle 4 yönede hareket yapabiliyorsun. Ağırlık ayarı var fazladan tuşları vb. saymıyorum bile.

Farelerden gram anlamıyorum. Yaklasik 1K bütçem var. Tutus sekli falanda hiçbir bilgim yok herkesin evet diyebilecegi rahat bir mouse istiyorum. Eskiden internette 40 50 TL'ye satilan makrolu devasa fareleri kullaniyordum hâlâ da rahat geliyor elime ama dedigim gibi 0 bilgim var o yuzden onerilerinizi bekliyorum.

Logitech, Razer ve SteelSeries'ten başka marka almanızı önermem.

g300s bence kardeşim fiyatta makul paran cebinde kalır
G300S kullanıcısıyım. Ben seviyorum, ama sevmemin tek sebebi ellerimin aşırı küçük olması. O mouse'u claw gripsiz kullanan dünyadaki tek insan olabilirim. Eğer parası varsa almasın.

Farelerden gram anlamıyorum. Yaklasik 1K bütçem var. Tutus sekli falanda hiçbir bilgim yok herkesin evet diyebilecegi rahat bir mouse istiyorum. Eskiden internette 40 50 TL'ye satilan makrolu devasa fareleri kullaniyordum hâlâ da rahat geliyor elime ama dedigim gibi 0 bilgim var o yuzden onerilerinizi bekliyorum.
Eğer kabloyla uğraşmak istemiyorsanız Logitech G305 var. 600₺ civarı, ve G PRO X ile tek farkı biraz daha ağır olması, ama kesinlikle aşırı ağır değil.

Logitech G502'den mümkün mertebe uzak durun. Double click sorunu var ve modern mouse'lara göre şaka gibi ağır.

Eğer kabloyu takmıyorsan Razer Viper 8KHz öneririm. Piyasadaki az sayıda 8000hz sensörlerden birine sahip, ve en ucuzlarından biri. Kalan yanları da kaliteli.

Geri
Yukarı