1000 TL'ye FPS oyunları için kablosuz fare önerisi

Bütçe
1000
Arkadaşlar, 1000 TL'ye kadar kablosuz mouse almaya karar verdim. Logitech G502 Hero aldım fakat yarım saatlik bir kullanımımda bile mouse çok büyük geldi iade edeceğim ve artık kablolu bir mouse kullanmak istemediğimi anladım. Bu fiyat bandını geçmeyecek şekilde varsa bildiğiniz kullandığınız fare önerilerini bekliyorum. Delikli mouseları sevmiyorum. Hoşuma giden birkaç model:

Arkadaşlar, 1000 TL'ye kadar kablosuz mouse almaya karar verdim. Logitech G502 Hero aldım fakat yarım saatlik bir kullanımımda bile mouse çok büyük geldi iade edeceğim ve artık kablolu bir mouse kullanmak istemediğimi anladım. Bu fiyat bandını geçmeyecek şekilde varsa bildiğiniz kullandığınız fare önerilerini bekliyorum. Delikli mouseları sevmiyorum. Hoşuma giden birkaç model:
Bana kalırsa ROG ya da Steelseries alırdım. Bu fiyatta pilli mouse? :D

Gecikme olabilir kablolu almaya çalışın.
Çok fazla olmaz. E-Sporcu değilse hissedemez bile.

Bunlara da göz atın.

Pardon ROG'u görmemiştim hocam evet ROG da gayet kalitelidir bence kullanımdan kullanıma değişsede bir 5 yıl gider ROG alınabilır fakat Razer'da fena değil.
2 yıldır Rampage kullanıyorum dikkatli kullanırsa hiç sıkıntı olmaz :D

Bu da güzel.

Sade isterseniz: Logitech G603 Kablosuz Gaming Mouse - Gaming.Gen.TR

Geri
Yukarı