1000 TL'ye Gigabyte GA-A320M-S2H için işlemci önerisi

Ekran kartınızı beslediğinden ve güç kaynağınızın yettiğinden emin olun.

FSP 500 Watt 60 AHBC 80 Plus bu PSU mevcut.

Daha ekran kartına karar vermedim şu an hocam bir de RAM önerir misiniz rica etsem. Single 8 olsun bütçem ona yeter ancak.

AMD işlemcilerde dual channel RAM, performansta gözle görülür bir artış sağlar. İleride bütçeniz olduğu zaman aynı RAM'den bir tane daha almayı ihmal etmeyin. Güncel oyunların çoğu neredeyse 10-11 GB RAM yiyor. 8 GB RAM ile çoğu güncel oyunda droplar yaşayabilirsiniz.

AMD işlemcilerde Dual Channel RAM, performansta gözle görülür bir artış sağlar. İleri de bütçeniz olduğu zaman aynı RAM'den bir tane daha almayı ihmal etmeyin. Güncel oyunların çoğu neredeyse 10-11 GB RAM yiyor. 8 GB RAM ile çoğu güncel oyunda droplar yaşayabilirsiniz.

Anladım hocam yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim herkese ekran kartını da araştırıcam varsa sizin bildiğiniz bir ekran kartı bu sisteme gidecek onu da söylerseniz sevinirim aklımın bir kenarında yer alır.

Anladım hocam yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim herkese ekran kartını da araştırıcam varsa sizin bildiğiniz bir ekran kartı bu sisteme gidecek onu da söylerseniz sevinirim aklımın bir kenarında yer alır.
En düşük bu kartı ;

Orta seviyede bu kartı ;

Üst seviyede de;
bu kartı öneririm.

Geri
Yukarı