1000 TL'ye Günlük Kullanım için Laptop

Bartu_Demirhan

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bütçem 600 - 1000 TL arasında . Bana internette rahatça dolaşmamı sağlayabilecek , Euro Truck Simulator 2 , LoL gibi oyunları orta ayarda ısınmadan kasmadan oynatabilecek hafif bir laptop lazım . 2. el olursa fark etmez ( kırığı , döküğü , çiziği falan olmasın ama ) . Böyle bir laptopa gerçekten çok ihtiyacım var yardımlarınızı bekliyorum .

Murat Koç

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Istanbul, Turkey
KS
B

Bartu_Demirhan

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Sağol dostum . Freedos ise Win7 format diski ile Win7 yükleyebilir miyiz yoksa illa ki boot falan mı lazım ? Ben öyle işleri pek beceremem de :) Olmadı ucuz mahalle pilgisayarcısından çakma Win7 diski alırız olur biter :)

Peki sizce İntel Pentium ve İntel HD Grafik kartı düşük değil mi ? Şöyle i3'lü GT630M'li bir şeyler yokmu piyasada ?

Murat Koç

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Istanbul, Turkey
Evet İntel HD düşük ama yine de GT630M'ye bakınca arasında bir fark yok gibi. :) Şuan benim kullandığım İntel i3'lü 1400 TL'ye aldım. Eğer bütcenizi 100 200 TL daha arttırabilirseniz çok iyi bir laptop tavsiye edebilirim. Bu arada Windows 7 kurma. Sakın...

KS
B

Bartu_Demirhan

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Windows 7 kurmassak Windows 8 kurarız hocam :D ayrıca evet , bütçemi 100 - 200 arttırabilirim ama güzel performans , rahat kullanım ve oyun zorluğu ısınması falan çekmemek isterim , bekliyorum :)

Murat Koç

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Istanbul, Turkey
KS
B

Bartu_Demirhan

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Bu laptop'a ancak 1100 tl değer zaten. 1900 aşırı fazla :D Ama 1100 için de çok iyi , şu ekran kartı chipsetini de söylersen memnun olurum . Euro truck simulator 2 , lol gibi oyunları ısınmadan kasmadan oynatacak gibi duruyor . Teşekkürler !

Son düzenleyen: Moderatör:

Murat Koç

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Istanbul, Turkey
Hocam ekran kartı AMD radeon 8570M oyunları kesinlikle kasmaz. 2 GB ekran kartı. Ama GB önemli değil. Kesinlikle bu bilgisayarı alın. Ben crysis 3'ü en düşük ayarlarda bitirdim ve birçok oyunu bitirdim. İyi forumlar...

KS
B

Bartu_Demirhan

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Benim oynayacağım oyun da oyun değil zaten ( :D ) . Çok hafif oyunlar eğer Crysis 3'ü kaldırıyosa iyi , ben konsolcuyum zaten . Steam'de indirime giren oyunları kaldırsın güzel olur .

Yukarı