1000 TL'ye kadar kasa tavsiyesi

Azazelll

Centipat
Daha fazla  
Bütçe maksimum 1000 TL. RGB'si yakışıklı olması falan pek de umurumda değil. Sogutmasi cok iyi olsun. 33.5 cm 6750XT ekran kartim rahat sığsın. MSI Mortar B550 anakartimi takabilecegim ve ileride sıvı sogutma takmaya uygun bir kasa arayisindayim. Fikirleriniz çok değerli kendi capimda fanları ve iç hacmi büyük olduğu için. Dark Maxima V20 Temperli Cam Yan Panel, 2x20cm Ön + 1x12cm Arka ARGB LED Fanlı, Dikey Ekran Kartı Takılabilen, USB 3.0 Type-C, ATX Oyuncu Kasası (DKCHMAXV20) | Teknobiyotik
Bu kasayı buldum ama tabii ki farklı alternatiflere açığım.

@kino ayakları,tipi, isiklandirmasi falan çok da önemli değil fakat acaba büyük fan demek büyük ses ve büyük dertmi demektir tek soru isaretim o noktada yoksa benim kısıtlı bilgimle de olsa içime çok sinen bir kasa tabiki de farklı fikirlerin de başımızın üstünde yeri vardır

@kino çok net konusuyorsun acaba kasayı deneyinleme şansın oldumu çünkü su An sepette ve onay verip vermeme arifesindeyim

@kino ayakları,tipi, isiklandirmasi falan çok da önemli değil fakat acaba büyük fan demek büyük ses ve büyük dertmi demektir tek soru isaretim o noktada yoksa benim kısıtlı bilgimle de olsa içime çok sinen bir kasa tabiki de farklı fikirlerin de başımızın üstünde yeri vardır
Tam tersi 200mm fan olduğu için düşük rpm'de daha sessiz çalışıyor.
Ürünü kendim görmedim ama ayakları pek sağlam durmuyor.
Bu bütçede alabileceğin en iyi kasalardan biri.

Bütçen artarsa p360a indirime girmiş: PHANTEKS P360A MESH TEMPERED GLASS BLACK ECLIPSE P360A (PHEC360ATG_DBK) 2 adet 120mm DRGB fan Mid-Tower Pencereli Güç Kaynaksız Siyah Kasa - inventus

Geri
Yukarı