1000 TL'ye kadar kulaklık önerisi

serhan23

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. 1000 TL'ye kadar (fiyatına değecekse) kulaklık satın almak istiyorum. Müzik, video ve film amaçlı kullanacağım. Gecikme nedeniyle tercihim kabloludan yana. Diğer sesleri bastırmamak kaydıyla bas ağırlıklı olabilir. Kullandığınız veya bilgi sahibi olduğunuz uygun önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Verebileceğim en değerli tavsiye, kablosuz bir kulaklık almanız olur. Kablolu Corsair Void Pro kullanıyorum. 2. yılı dolduğu anda cızırtı yapmaya başladı. Sürekli kabloyu sağdan geçireyim soldan geçireyim diye kablo ile cebelleşiyorum. Güzel bir markanın kulaklığında dikkate alınacak kadar gecikme yaşayacağınız sanmıyorum. Eğer kasa ile kullanım alanınız arasında mesafe varsa bir USB Hub ile alıcı ile kulaklık arası mesafeyi kısaltabilirsiniz.
Kablolu kulaklık pişmanlıktır.

Verebileceğim en değerli tavsiye, kablosuz bir kulaklık almanız olur. Kablolu Corsair Void Pro kullanıyorum. 2. yılı dolduğu anda cızırtı yapmaya başladı. Sürekli kabloyu sağdan geçireyim soldan geçireyim diye kablo ile cebelleşiyorum. Güzel bir markanın kulaklığında dikkate alınacak kadar gecikme yaşayacağınız sanmıyorum. Eğer kasa ile kullanım alanınız arasında mesafe varsa bir USB Hub ile alıcı ile kulaklık arası mesafeyi kısaltabilirsiniz.
Kablolu kulaklık pişmanlıktır.

2,4 GHz USB'li kablosuz kulaklıklarda fark edilir gecikme olduğunu zannetmiyorum.

Film ve video kullanımını düşününce tereddüt ediyorum.

Telefon bölümüne açılmış, Airpods 2. nesil tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı