1000 TL'ye kadar mouse önerisi

Aralarındaki farkı hissetmeniz mümkün değil.
Xtrfy M4 modeli hoşuma gitti, hep boyut olarak da uygun. Zamanında Logitech G300s kullanmış ve boyutunu çok beğenmiştim. Onunla benzer yapıda. Ben daha çok palm tutuyormuşum kontrol ettim. Modelde tek aklıma takılan delikli yapısı, onun dışında alınabilir bir model diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
@Yerli padawan Birde buna bakın derim:

Glorious Model D Wireless BAMF Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

1000 civarı çıkarsak Xm1r daha iyi değil mi? Ama bu fare çok güzelmiş hem de delikli değil. Sensör ve uzun kullanımı nasıldır?

1000 civarı çıkarsak Xm1r daha iyi değil mi? Ama bu fare çok güzelmiş hem de delikli değil. Sensör ve uzun kullanımı nasıldır?
Xm1r güzeldir. En iyi kablolu mouse'tur kendisi. En üst seviye switchler ve sensör kullanılmış. En iyi paracord kablo ve skatezlerde bu fare de. Eğer kablolu olması sorunlu değilse ben bu mouseun üstüne mouse tanımam.

XM1r güzeldir. En iyi kablolu mouse'tur kendisi. En üst seviye Switch'ler ve sensör kullanılmış. En iyi paracord kablo ve skatezlerde bu fare de. Eğer kablolu olması sorunlu değilse ben bu farenin üstüne mouse tanımam.

Model D malzeme kalitesi hakkında olumsuz yorumlar var. Xtrfy M4 iyi değil miydi?

Geri
Yukarı