1000 TL'ye klavye önerisi

Bütçe
1000
SteelSeries Apex 150 almıştım 2019 Nisan civarı 430 liraya. Halen aktif kullanıyorum. Membran mekanik olması, sıvıya dayanıklı yapısı, 5 alanın ayrı RGB aydınlatması ve Omnipoint switch kullanması beni çok tatmin ediyor. Şu aralar fiyatı 1900tl civarında.

1
Bu arada cidden güzel bir klavye kendisi. Uzun süreler kullanabilirsiniz. Ama 700 lirayı hak eder mi orası tartışılır. Ben 400 liraya almıştım.
Knk ne kadar güzel olursa olsun 800 tlye membran klavye alınmaz.
Mesela 1100 tlye alloy origins varken şu klavye onun 10da 1i etmez.

Çok kaliteli klavye. Herkese tavsiye ediyorum. Kalitesiz diyen 1 kişi çıktı. 😀itopya'dan uyguna aldım. Harika bir klavye. Eksileri. Bilek dayama sert Shift tuşu büyük değil.

Bende İncehesap'tan almıştım 1300 TL'ye 1 ay falan anca olmuştur tek eksiği bana göre küçük Shift olması ama çok da bir şey fark etmiyor.

SteelSeries Apex 150 almıştım 2019 Nisan civarı 430 liraya. Halen aktif kullanıyorum. Membran mekanik olması, sıvıya dayanıklı yapısı, 5 alanın ayrı RGB aydınlatması ve Omnipoint switch kullanması beni çok tatmin ediyor. Şu aralar fiyatı 1900tl civarında.
Bence hazır o kadar yüksek fiyata satabiliyorken satın. Hâlihazırda üretilen bir model olmadığı için pahalı muhtemelen. Apex Pro almanız sizin için iyi bir tercih olacaktır.

Geri
Yukarı