1000 TL'ye klavye önerisi

Bütçe
1000
Çok kaliteli degil demek haksızlık olur bu klavyeye.Eki Görüntüle 1399759
Hocam 4 5 saatlik kullanımda parmakta ağrı oluyormu hafiften ?
Arkadaşlar kulaklığı almışken tüm ekipmanları yenilemek istiyorum. Klavye önerilerinizi bekliyorum.
Ucuz ve kaliteli olarak bu var

Buda 1klık

Bu bütçede K3 almak saçma olur, hak etmez.

Az bütçeyi artırırsan:

Corsair K60 RGB Pro CH-910D018-TR Low Profile Cherry MX Speed Kablolu Türkçe Mekanik Oyuncu Klavye - PttAVM.com

Ses sıkıntı değilse en iyisi (blue switch)

Asus ROG Strix Scope NX Kablolu Blue Switch Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

En kötü azıcık daha bütçe ayarlayıp:

https://www.amazon.com.tr/dp/B07YNW...e=380333&creativeASIN=B07YNWQ6PR&linkCode=asn

Buradakilerin hepsi önerilenlerden daha üst sınıf klavyeler. Gözden geçir.

Ek olarak @Zikkeci arkadaşın önerdiği CK550 V2'de iyidir.

Hocam 4 5 saatlik kullanımda parmakta ağrı oluyormu hafiften ?

Ucuz ve kaliteli olarak bu var

Buda 1klık
Serçe parmağımda oluyor. Bilek dayamada uzun süre kullanımda rahatsız ediyor. Artık bilek dayamayi kaldırdım kullanmıyorum.

Bu bütçede K3 almak saçma olur, hak etmez.

Az bütçeyi artırırsan:

Corsair K60 RGB Pro CH-910D018-TR Low Profile Cherry MX Speed Kablolu Türkçe Mekanik Oyuncu Klavye - PttAVM.com

Ses sıkıntı değilse en iyisi (blue switch)

Asus ROG Strix Scope NX Kablolu Blue Switch Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

En kötü azıcık daha bütçe ayarlayıp:

https://www.amazon.com.tr/dp/B07YNW...e=380333&creativeASIN=B07YNWQ6PR&linkCode=asn

Buradakilerin hepsi önerilenlerden daha üst sınıf klavyeler. Gözden geçir.

Ek olarak @Zikkeci arkadaşın önerdiği CK550 V2'de iyidir.
K3 yorumunuza katılmıyorum. Ama önerdiğiniz tüm klavyeleri test ettim. Hepsi çok iyi . Xpg bana göre en iyisiydi. Ben fiyatı uygun diye k3 aldım.

Bence hazır o kadar yüksek fiyata satabiliyorken satın. Hâlihazırda üretilen bir model olmadığı için pahalı muhtemelen. Apex Pro almanız sizin için iyi bir tercih olacaktır.
Hocam yeni yapılan klavyelerin kasalarını pek beğenmiyorum. Fonksiyon tuşlarıyla birlikte klavye kasası bitiyor. Garip bir tasarımı var. Razer Ultimate 2016'dan sonra mekanik klavye almama kararı aldım. Mekanik klavye tuş sesleri çok fazla aşırıydı. Discord ve evdekiler sesten epey rahatsız oluyorlardı.

Hocam yeni yapılan klavyelerin kasalarını pek beğenmiyorum. Fonksiyon tuşlarıyla birlikte klavye kasası bitiyor. Garip bir tasarımı var. Razer Ultimate 2016'dan sonra mekanik klavye almama kararı aldım. Mekanik klavye tuş sesleri çok fazla aşırıydı. Discord ve evdekiler sesten epey rahatsız oluyorlardı.

Evet ben demirciye özel çerçeveli klavyeye uygun demirden bir çerceve yaptıracağım ustunede plastik koyacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı