1000 TL'ye Koltuk Önerisi

snowshade35

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Bütçe 1000 TL'yi biraz geçecek şekilde oyuncu koltuğu önerisi istiyorum. İlla oyuncu koltuğu olacak diye bir şart yok. Rahat olsun yeter.

Bu sandalyeyi ben 1400 TL gibi bir fiyata almıştım, baya pahalanmış. Bu sandalyeyi öneririm; sırtlığın arkasındaki süngeri istediğin gibi ayarlayabiliyorsun, oturma kısmını ileri geri hareket ettirebiliyorsun, kol kısmı aşağı yukarı hareket ediyor, kafa kısmı hareket ediyor ama boyun 178 üstüyse kafa kısmı seni memnun etmez. Fiyatı pahalanmış ama bu sandalye gibi ofis koltuğu almanı tavsiye ederim, deriler yazın veya sıcak havada terletebilir. Bu sandalyenin fonksiyonları çok olduğu için pahalı büyük ihtimal, önerim ofis sandalyesi tercih etmeniz.

Bu sandalyeyi ben 1400 TL gibi bir fiyata almıştım, baya pahalanmış. Bu sandalyeyi öneririm; sırtlığın arkasındaki süngeri istediğin gibi ayarlayabiliyorsun, oturma kısmını ileri geri hareket ettirebiliyorsun, kol kısmı aşağı yukarı hareket ediyor, kafa kısmı hareket ediyor ama boyun 178 üstüyse kafa kısmı seni memnun etmez. Fiyatı pahalanmış ama bu sandalye gibi ofis koltuğu almanı tavsiye ederim, deriler yazın veya sıcak havada terletebilir. Bu sandalyenin fonksiyonları çok olduğu için pahalı büyük ihtimal, önerim ofis sandalyesi tercih etmeniz.

Minderi kalın ve yumuşak mı acaba? Ağrı yapıyor mu? Kullandığım IKEA Markus fena ağrı yapmaya başlıyor bir süre sonra.

Minderi kalın ve yumuşak mı acaba? Ağrı yapıyor mu? Kullandığım IKEA Markus fena ağrı yapmaya başlıyor bir süre sonra.
Ben uzun süre çok kötü ve sırt ağrısı yapan koltukta oturmuştum ki bu koltuk bana pamuk gibi geliyor. Evde olduğum için günün neredeyse 6-7 saati bu koltukta geçiyor ve sırt ağrısı yapmadı, rahatsız etmedi hiç. Deneme imkanınız varsa denemeniz iyi olur, yazın Koçtaş'tan almıştım ben bu koltuğu 1400 TL ye. Şuan fiyatı 1800 TL olmuş, bu koltukta mı artış var yoksa tüm koltuklarda mı artış var bilemiyorum. Şu an 1800 TL civarı, aldığım zaman bu fiyatta olsa alır mıydım bilemiyorum? Çok fazla fonksiyonu var ve güzel. Boyunuz 1.83'ten fazlaysa kafalık kısmı kısa gelebilir.

Geri
Yukarı