1000 TL'ye Kulak Üstü Kulaklık Önerisi

frkn03

Picopat
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar, müzik dinlemek için kablolu kulak üstü kulaklık tavsiyesine ihtiyacım var. Genellikle cool, bebop, classic rock, enstrumantal rock ve blues dinliyorum. Oyun oynamıyorum.

Merhaba Arkadaşlar, müzik dinlemek için kablolu kulak üstü kulaklık tavsiyesine ihtiyacım var. Genellikle cool, bebop, classic rock, enstrumantal rock ve blues dinliyorum. Oyun oynamıyorum.
100 TL aşabilirseniz;
Aşamazsanız;

Geçenlerde 700 liraya düşmüştü, muhtemelen yine düşecektir benzer seviyelere. Aceleniz yoksa takip etmenizi öneririm.

Arkadaş kablolu istemiş.

100 TL aşabilirseniz;
Aşamazsanız;

Hocam o yarı açık kulaklık çok fazla ses dışarı verir mi? Mesela son ses müzik dinlerken 3 metre ötedeki biri duyabilir mi beni?
Geçenlerde 700 liraya düşmüştü, muhtemelen yine düşecektir benzer seviyelere. Aceleniz yoksa takip etmenizi öneririm.

Hocam, kablolu istiyorum. Ses kalitesi daha önemli benim için.

Son düzenleme:
Samson alternatifi HD681 önerebilirim hemen hemen aynı özellikteler. Ben daha ucuz diye 681 almıştım. Bütçene göre ucuz kaçıyor ama alternatif olsun diye önerdim.
EDİT:681B modeline de bakabilirsin daha güçlü versiyonu.

Samson alternatifi HD681 önerebilirim hemen hemen aynı özellikteler. Ben daha ucuz diye 681 almıştım. Bütçene göre ucuz kaçıyor ama alternatif olsun diye önerdim.
Olabilir. SR850'in HD681'den tek farkı SR850 biraz daha iyi yapım ve pedleri daha rahat, ileride değiştirmeniz gerekmez. Tabii ileride HD681 için K240 boyutlu pedleri alabilirsiniz, uyumludur.

Geri
Yukarı