1000 TL'ye lisanslı Windows 10 Home alınır mı?

OEM key tavsiye ederim. Hali hazırda kullanıyorum. Birincisi daha ucuz yani sisteme format atsan bile telafi edebileceğin bir fiyatı var ikincisi aynı işlevi görüyor (güvenilir sitelerden alırsan). Yani sırf faturalı bir ürün alacam diye o kadar para vereceğine o parayı ekipman veya diğer parçaların bütçesini arttırmak için kullanabilirsin :)

Key'lerin süresi yok. Eğer orijinal istiyorsanız kutulu ya da 1000₺ OEM Key'leri alın. Ucuz Key'lerin Çalıntı/Crack programlarından yapıldığına dair rivayetler var.
Ucuz Key'lerde bir nebze orijinal sayılabilir(lisans sorunu yaşamazsınız).ben onları korsan kabul ediyorum.
Siz orijinal ürünü mü kullanıyorsunuz peki? Kimse orijinal ürünü tavsiye etmiyor. Türkiye'de orijinal versiyonu almayı düşünen tek benim sanırım, alırsam ilk olabilirim belki 😂 😂 Bir benim mi içime sinmiyor ucuz key almak ? Şöyle düşünüyorum koskoca şirket bu kadar emek verip bir içerik üretiyor bunu belli bir fiyattan satıyor. Ama bazı insanlar gidip bunu bu ürünün hak etmediği bir fiyattan satıyor ve bizler de bunu alıyoruz. Hiç içime sinmiyor bu durum.

Siz orijinal ürünü mü kullanıyorsunuz peki?

Daha lise çağında birisi olmam ve maddi gelir kaynağım olmadığı için bende ucuz Key'lerden aldım.🙁

Kimse orijinal ürünü tavsiye etmiyor. Türkiye'de orijinal versiyonu almayı düşünen tek benim sanırım, alırsam ilk olabilirim belki 😂 😂 bir benim mi içime sinmiyor ucuz Key almak? Şöyle düşünüyorum koskoca şirket bu kadar emek verip bir içerik üretiyor bunu belli bir fiyattan satıyor. Ama bazı insanlar gidip bunu bu ürünün hak etmediği bir fiyattan satıyor ve bizler de bunu alıyoruz. Hiç içime sinmiyor bu durum.

Ben sizi anlıyorum. Bende sizin gibi orijinal sitelerinden geliştiriciye katkı sağlamayı çok istiyorum. Şimdilik bunu orijinal oyun alarak yapıyorum. İleride maddi gücüm olduğu vakit kutulu bir Windows almayı planlıyorum. Eğer maddi durumunuz iyiyse 1000₺ Key'lerden alabilirsiniz. Ama maddi durumunuz iyi değilse 1000₺ vermek pek de doğru olmaz. 1000₺ sizi zorlarsa ucuz Key'lere yönelin. Windows size ürün etkinleştirmek için rahatsız etmez. 🙂

Daha lise çağında birisi olmam ve maddi gelir kaynağım olmadığı için bende ucuz Key'lerden aldım.🙁

Ben sizi anlıyorum. Bende sizin gibi orijinal sitelerinden geliştiriciye katkı sağlamayı çok istiyorum. Şimdilik bunu orijinal oyun alarak yapıyorum. İleride maddi gücüm olduğu vakit kutulu bir Windows almayı planlıyorum. Eğer maddi durumunuz iyiyse 1000₺ Key'lerden alabilirsiniz. Ama maddi durumunuz iyi değilse 1000₺ vermek pek de doğru olmaz. 1000₺ sizi zorlarsa ucuz Key'lere yönelin. Windows size ürün etkinleştirmek için rahatsız etmez. 🙂
Maddi durumum yeterli, Microsoft'un kendi sitesinde satılan kutulu key'i almayı düşünüyorum. Ömür boyu kullanım hakkı olması daha avantajlı OEM key'e göre. Teşekkürler desteğiniz için 🙏

Maddi durumum yeterli, Microsoft'un kendi sitesinde satılan kutulu Key'i almayı düşünüyorum. Ömür boyu kullanım hakkı olması daha avantajlı OEM Key'e göre. Teşekkürler desteğiniz için 🙏

Şimdiden hayırlı olsun o zaman.😀

Geri
Yukarı